Haber Kaya

Akıllı telefon pazarında küçülme var

Akıllı telefon pazarında küçülme var çünkü artık insanlar akıllı telefon satın almıyorlar. Bu haberi okumadan telefon satın almayın.

Akıllı telefon pazarında küçülme var
Bu haber 18 Aralık 2016 - 18:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akıllı telefon pazarında küçülme var çünkü artık insanlar akıllı telefon satın almıyorlar. Markalar rekabete girmek için o kadar iyi telefonları pazara soktular ki artık uzun bir süre akıllı telefon ihtiyacı olmayacak diye düşünüyoruz. Bu anlamda aslında ortaya atılan bilgileri çok iyi bir şekilde değerlendirmek gerekiyor diye düşünüyoruz çünkü bu çok ciddi bir konudur. Apple ve Samsung her ne kadar akıllı telefon konusunda büyüme gösterse de aslında bu durum onlar için de çok ciddi sonuçlar doğuracaktır diyebiliriz.

Akıllı telefon pazarında olan bu büyüme ile birlikte geçtiğimiz 2 yıl boyunca gerçekten bütün dünya ileri seviye akıllı telefon satın aldılar. Dolayısıyla teknoloji ürünlerinin piyasadaki yeri çok fazla olmaya başladı eğer sizde bu tarz bir detayı merak ediyorsanız kesinlikle sizlere söylediğimiz bütün her şeyi sonuna kadar takip edin çünkü akıllı telefon pazarında olan bu büyümenin aslında bir çöküş olacağını görmeniz gerekiyor.

AKILLI TELEFON PAZARINDAKİ BÜYÜME ÇÖKÜŞ YARATABİLİR

Bunu ihtiyacınız olan bir şeyi almak ve daha sonra bunu değiştirmemek gibi düşünün. Araba fiyatına satılan telefonları satın aldıktan sonra onları değiştirip bir üst modeli olmak gerçekten büyük saçmalıktır. Donanım olarak artı bir sebep olabilir ama zevkine ve tasarımına göre bunu yapmak maddi olarak büyük zorluk olacaktır diye temenni ediyoruz. Konu ile ilgili olarak düşüncelerinizi yorumlara bırakın ki bu pazardaki hareket hakkında düşünceniz olsun.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER