Haber Kaya

Antika ürünler modern fiyatlara alıcı buluyor

Antika ürünler beklenmedik şekilde modern fiyatlara alıcı buluyor. Bugün bir iş kurmak isteyen birinin hayali çok büyük paralar kazanmak oluyor.

Antika ürünler modern fiyatlara alıcı buluyor
Bu haber 01 Aralık 2016 - 23:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Antika ürünler beklenmedik şekilde modern fiyatlara alıcı buluyor. Bugün bir iş kurmak isteyen birinin hayali çok büyük paralar kazanmak oluyor. Örnek vermek gerekirse bir tır filosunun yüzlerce tırı oluyor ama hayal ettiği rakamlara ulaşamıyor. İşte antika sahibi olan kişiler avuca sığan ürünler ile milyarlarca dolar kazanıyorlar. Bunun yanında eğer sizde bu ürünleri merak ediyorsanız internetten antika ürünlerin rekor fiyatlara alıcı bulduklarını görebilirsiniz. İnternette bulabileceğiniz bu tür detayları çok makul bir bir fiyata satışa çıkartabilirsiniz. Ürünleri detaylı bir şekilde değerlendirmek içinde yine daha önceki satış fiyatlarına bakabilirsiniz.

Ülkemizde de antika arabalar, tablolar, halılar ve bunun gibi birçok ürün rekor fiyata alıcı buluyor ama genel olarak Osmanlı’dan kalma ürünlerin fiyatı çok fazla bir fiyata satışa çıkıyor. Türkiye’nin zengin insanları bu anlamda bonkör davranıyor ve çok ucuz fiyatlara muhteşem ürünleri satışa çıkarıyorlar. Bu anlamda sizde muhteşem şeyleri çok daha iyi bir fiyata değerlendirebilirsiniz. Modern fiyatlara alıcı bulan antika ürünleri de ayrıca sitemizde ayrı bir kategoride bulabilirsiniz. Antika ürün derken ayrıca antika olan teknoloji ürünlerini de bu kategoriye alabiliriz.

antika

Apple, Samsung ve diğer teknoloji şirketlerinin eski ürünleri yine rekor bir fiyata alıcı buluyor. Tarihi anımsatan bu ürünler aynı zamanda bizler için bir anı oluyor. Bugün bazıları eski Türkiye’yi istiyor ama bazıları çok daha yeni bir Türkiye istiyor. Dolayısıyla yenilenmiş olan eski şeylerin fiyatı ve emeği çok daha fazla oluyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER