Haber Kaya

Apple’ın yeni telefonu eskisi kadar satılmayabilir

Apple’ın yeni telefonu eskisi kadar satılmayabilir
Bu haber 26 Eylül 2016 - 12:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Apple’ın yeni telefonu eskisi kadar satılmayabilir çünkü tasarım ve özellik olarak aslında çok büyük bir fark bulunmuyor. Bunun yanında tasarım anlayışının yanında kapak tasarımlarında da bir farklılık bulunmuyor. İphone 6S’e takılan bir telefon kılıfı yeni model telefonlara da takılabilir. Her iPhone kullanan genel olarak tasarıma önem verirler. Dolayısıyla yeni çıkan telefonlarda bir fark olmadığı için satış rakamlarında bir artış olacağı düşünülmüyor. Telefonun uzaktan baktığında tasarım olarak bir farkı bulunmuyor gibi görünüyor ama aslında gerçek çok farklıdır.

Yeni çıkan Apple marka akıllı telefonlarda artık kulaklık girişi bulunmuyor Bunun yerini artık ne işe yarayacaksa hoparlör bulunuyor. Apple müziğe oldukça fazla önem veriyor ama kulaklık girişinin şarj ile aynı yere konması gerçekten bizi şaşırttı. Çünkü telefonun daha ince olması gibi bir şey söz konusu olmadığı halde kulaklık girişi ortadan kaldırılmış. Telefonlarda Apple büyük bir artış bekliyor ama biz maalesef böyle bir şeyi göremiyoruz.

İPHONE 7 SATIŞ KONUSUNDA SINIFTA KALABİLİR

Son olarak telefonlarda bataryalarında büyümediğini söylemek istiyoruz. Bütün kullanıcılar değişik bir batarya sistemini bekliyorlardı ama maalesef tüylerimizi diken dilen eden yeni özellikler tanıtılmadı. Ülkemizde İphone 7 ne zaman satışa çıkacak bilinmiyor ama çıktığı gün bir önceki model gibi kuyrukların oluşacağını sanmıyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER