Haber Kaya

HTC akıllı telefon üretmeyecek mi?

HTC son zamanlarda oldukça pasif olduğu için akıllara akıllı telefon üretmeyecek mi sorusunu gündeme getiriyor. Haberi okumadan geçmeyin

HTC akıllı telefon üretmeyecek mi?
Bu haber 22 Kasım 2016 - 8:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HTC son zamanlarda oldukça pasif olduğu için akıllara akıllı telefon üretmeyecek mi sorusunu gündeme getiriyor. Bununla birlikte ortaya çıkan durumlar hepimizi şaşırtıyor çünkü gelen bilgilere göre HTC telefon pazarını bırakabilir. Son zamanlarda ortaya çıkardığı telefonlarda da başarılı bir satış rakamını göremeyen HTC akıllı telefon pazarından çekilebilir iddiaları ortaya atıldı. Yabancı sitelerde ortaya çıkan bu durum bizi çok şaşırttı ama bir başka tarafta HTC’nin fırtına öncesi sessizliği yaşadığını söyledi. Eğer sizde HTC marka telefon kullanıyorsanız bu haberi merak ediyorsunuzdur.

HTC’nin pazardan çekileceği söylentileri sadece bir iddiadır. Yani eğer sizde bir korku içerisine düşüyorsanız kesinlikle hemen bu ruh halinden kurtulmak gerek. Bununla birlikte ayrıca sizde verdiğimiz bütün detayları sonuna kadar okuyabilir ve hemen akabinde birçok işlem için sizlere verdiğimiz bütün bilgileri sonuna kadar okuyabilirsiniz. İnternette zaten konu ile ilgili bilgiler fazlasıyla merak ediliyor. Eğer sizde bu gibi bilgileri sonuna kadar okumak istiyorsanız kesinlikle sosyal medya hesaplarımızdan haberlerimizi takip edin. HTC tarafına dönecek olursak firmanın artık aksesuar teknolojilerine yoğunlaşacağını söylemek istiyoruz.

htc

Türkiye’de HTC pazarı geniş bir alana hitap ediyordu ama büyük markalar etkili satış kampanyaları ile birlikte maalesef birçok markanın ülkemizden çıkmasına ve aynı zamanda girmemesine bile sebep oluyor. Eğer sizde bu gibi bilgileri merak ediyorsanız HTC yazan yere tıklayarak HTC’nin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER