Haber Kaya

İphone 7’nin siyah modeline birde bu açıdan bakın

İphone 7’nin siyah modeline birde bu açıdan bakın
Bu haber 22 Eylül 2016 - 19:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İphone 7’nin siyah modeline birde bu açıdan bakın diyoruz çünkü dünya üzerinde bu telefonu alan insanları kullanım ile ilgili detayları sosyal medya ile aktarmaya devam ediyor. Bu haberimizde Apple’ın yeni amiral gemisi İphone 7’nin siyah modelinde ortaya çıkan çizilmeler hakkında konuşacağız. Telefonun tanıtıldığı akşam ülkemizde herkes telefonun siyah renginin efsane bir model olduğunu söylemiş ve pazarın en olduğunu telefonu haberini yaymaya başlamışlardı. Telefon pazara giriş yaptı ama henüz test aşamaları sürüyor. En hızlısı kim bilmiyoruz ama yeni çıkan iPhone’un siyah modelini almadan bir kere daha düşünmeniz gerekecek.

Bu sene şirketin akıllı telefonlarının nefesleri keseceği bekleniyordu ama tasarım olarak neredeyse hiçbir yenilik yapılmadan küçük bir işlemci değişikliği ile İphone 7 ortaya çıktı. Yeni bir renk seçeneği ile tanıtılan yeni akıllı telefonlar ile yıllardır piyasada olan kablosuz bir EarPods tanıtıldı. Siyah model ise en çok üstünde durulan şey oldu. Tanıtım ve üretim filmini izleyince gerçekten bizde Haber Kaya editör ekibi olarak çok sevindik ama gerçekler bizi çok şaşırttı.

iphone 7 siyah modeli

Haberde İphone 7 Jet Black görsellerini görebiliyorsunuz. Telefonda meydana gelen bu çiziklerin derin olduğu görünüyor ve kolay kolay düzeleceğe benzemiyor. İphone 7 alanların telefonlarına yeni doğmuş bir çocuk muamelesi yapması gerekecek gibi duruyor. Yeni bir siyah renkte İphone alacaksınız bu haberin detaylarını okumanız yararınıza alacaksınız.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER