Haber Kaya

Türkiye altına yatırım yapıyor

Türkiye dolar ve euro ile yatırımı bırakıp Cumhurbaşkanı’nın isteği üzerine altına yatırım yapıyor. Şuan ülkemize her alanda saldırı devam ediyor.

Türkiye altına yatırım yapıyor
Bu haber 07 Aralık 2016 - 7:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye dolar ve euro ile yatırımı bırakıp Cumhurbaşkanı’nın isteği üzerine altına yatırım yapıyor. Şuan ülkemize her alanda saldırı devam ediyor. Daha önce terör örgütleri ile saldıran lafta gizli kalmış güçler şimdi de ekonomi ile ülkemize savaş açtılar. PKK’nın bitmesiyle ve diğer terör örgütlerinin ortadan yok olmasına yakın bu hamle bizi şaşırtmadı. Bununla birlikte milyonlarca insanın elindeki dolarları bozdurup altın aldığını görebiliyoruz. Eğer sizde bu haberleri merak ediyorsanız söylediğimiz her şeyi sonuna kadar okuyabilirsiniz diye tahmin ediyoruz.

TÜRKİYE DOLARI BIRAKIP ALTINA KOŞTU

Altın ile yapılan yatırımlar her zaman büyük sonuç verdiği gibi aynı zamanda size paranın değerinden bahsetmek istiyoruz. Bugün bu işte uzman kişiler birşey ne kadar azsa değeri o kadar fazla olur diyorlar. Parada aynı şekilde ne kadar azsa o kadar fazladır diye tahmin edebiliriz. Eğer sizde bu tür haberleri merak ediyorsanız bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz. Bunun yanında altın ile yapılan yatırımlarda aynı şekilde devam ediyor. Bugün altın madenleri çok azdır ve kısıtlıdır. Dolayısıyla bunları değeri çok fazla oluyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER