Haber Kaya

Bim gençlere yönelik kampanyaları devam ettirecek

Bim son zamanlarda yaptığı gençlere yönelik kampanyaları devam ettirecek. Oyun konsollarından dünyanın en hızlı akıllı telefonlarına kadar birçok ürünün haberi burada.

Bim gençlere yönelik kampanyaları devam ettirecek
Bu haber 06 Aralık 2016 - 14:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bim son zamanlarda yaptığı gençlere yönelik kampanyaları devam ettirecek. Oyun konsollarından dünyanın en hızlı akıllı telefonlarına kadar birçok ürünü ev sahipliği yapan Bim marketlerinin kampanyaları çok merak ediliyor. Bu anlamda ortaya çıkan kar marjının yanında ürünlerin çok daha ucuza satılması insanları mağazaya atıyor. Özellikle İphone 7 ve Play Station kampanyalarında büyük stok sıkıntısı yaşayan Bim’in ilerleyen günlerde bu tür kampanyalara devam etmesi bekleniyor. Özellikle yeni yılda ortaya çıkacak olan büyük markaların ürünleri için çoktan hazırlık yapmaya başladığını tahmin ediyoruz.

Samsung, Microsoft gibi ürünlerin yanında ayrıca çok daha fazla ürün için sıraya girecek olan insanlar sıralarda Bim’de ki bu kampanyayı sonuna kadar takip edecekler diye düşünüyoruz. Eğer sizde gençlere yönelik kampanyaların devam etmesini istiyoruz ilerleyen günlerde sizlere vereceğimiz bu haberleri takip etmeyi unutmayın. İphone 7 ile çıtayı yükselten ve halen Türkiye’nin en çok ziyaret edilen mağazası olduğunu gösteren Bim bu hareketiyle dünyanın en büyük teknoloji girimlerini kendine hayran bıraktı.

bim

BİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SATIŞINA DEVAM EDECEK

Kendi mağazalarında İphone satışı yapamayan birçok teknoloji şirketinin Türkiye ayağı Bim marketlerinde satışa çıkan ve kapış kapış giden İphone 7’leri görünce gerçekten büyük bir şok yaşadılar. Bununla birlikte şaşkınlıkla Bim’in her hafta yaptığı kampanyaları takip ediyorlar. Bim ise bu anlamda alkışlanacak bir hareket yapıp çok makul fiyatlara teknoloji ürünleri satıyor. İlerleyen günlerde bu tür kampanyaların devam edeceğini düşünüyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER