Haber Kaya

Erdoğan’a sosyal medyadan destek mesajları yağıyor

Erdoğan’a sosyal medyadan destek mesajları yağıyor çünkü onun yalnız olmadığının üstünde durulması gerekiyor. İnternette yazan haber için tıklayın.

Erdoğan’a sosyal medyadan destek mesajları yağıyor
Bu haber 04 Aralık 2016 - 9:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Erdoğan’a sosyal medyadan destek mesajları yağıyor çünkü onun yalnız olmadığının üstünde durulması gerekiyor. İnternette zaten konu ile ilgili olarak birçok bilgiyi bulabilirsiniz ama sizlere konu ile ilgili olarak özet bir bilgi mesajı yayınlamak istiyoruz. Dün İstanbul’da büyük projelerin açılışını yapan Recep Tayyip Erdoğan bir cümle kurdu ve bu cümle vatandaşı duygulandırdı. Açılış konuşmasını Haliç’te yapan Cumhurbaşkanı’na destek ve yoğun ilgi vardı. Konuşmasında ‘yalnızlığımı biliyorum ama mücadelemi sürdüreceğim’ diyen Cumhurbaşkanımıza milyonlarca insan sosyal medya üzerinden destek veriyor.

Twitter’da trend olan bu hastag aslında birilerine derse niteliğindedir diyebiliriz. O kadar insan Reisicumhur’a destek mesajlarını iletirken aslında bazıları halen hain planlar peşinde bu ülkeyi ele geçirme planları kuruyor ama onlara bizde buradan söyleyelim. Kullandığınız PKK artık bitti. Bunun yanında siyasi uzantıları birbir hapsi boyluyor ve artık sizinde sonunuz gelecek ve bu ülkenin kötülüğünü düşünen herkes cayır cayır yanacak çünkü birçok alanda sizlere söylediğimiz bütün detayları aktarmaya devam edeceğiz.

ERDOĞAN’A YALNIZ OLMADIĞI SÖYLENİYOR

Erdoğan’a destek veren insanlar aynı zamanda onun yaptıklarından bahsediyor. Yavuz Sultan Selim köprüsünden Marmaray’a kadar birçok proje ortaya koyuluyor ama bu ay açılışı yapılacak İstanbul’un trafiği rahatlatacak olan tüp geçiş tünelinin de Erdoğan’ın ürettiği yap-işlet-devret modelinde etkisi büyüktür. Sizde bu tüp projeden çok makul fiyatlara geçiş yaparak bu tür şeyleri çok daha net bir şekilde okuyabileceksiniz. Haberkaya.com sizlere Erdoğan ve diğerleri hakkında bilgi vermeye devam ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER