Haber Kaya

Metrolar kitap satışına hareketlilik kazandırdı

Metrolar son zamanlarda yapılan araştırmaya göre kitap satışına hareketlilik kazandırdı. İlk olarak ele almak istediğimiz konu özellikle büyük kentlerde yapılan metrolar oluyor.

Metrolar kitap satışına hareketlilik kazandırdı
Bu haber 04 Aralık 2016 - 9:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Metrolar son zamanlarda yapılan araştırmaya göre kitap satışına hareketlilik kazandırdı. İlk olarak ele almak istediğimiz konu özellikle büyük kentlerde yapılan metrolar oluyor. İstanbul’da yapılan yeni metro hatları ile birlikte trafikten etkilenmeyecek toplu ulaşım araçları ile ilgili olarak birçok bilgi ortaya çıkıyor ama en önemli şey yer altında etrafı izlemeyen insanlar kitap okumayı veya akıllı telefonların oyun oynamayı tercih ediyorlar. Eğer sizde bu tür bir davranış sergiliyorsunuz söylemek istediğimiz bu şeyleri sonuna kadar takip edin çünkü İstanbul metrolarında kitap okumanın gerçeklerinden bahsedeceğiz.

METROLARDAKİ ALIŞKANLIKLAR KOPYALANIYOR

İlk olarak ele alınmasını gereken konulardan birisi alışkanlık ve özentilik olacaktır. Bugün metroya uyuyan insan sayısı çok fazladır ama aslında bu bir alışkanlık haline gelmiştir. Öğrenciler dışında neredeyse bütün çalışanlar boşluklarda uyumayı bir bağımlılık haline getirmişler. Öğrencilerin her yerde ders çalıştıklarını görebiliyoruz. Allah kolaylık versin. Metrolar sayesinde kitap okuma oranı arttığı gibi orijinal kitapların satışında büyük artış gözleniyor. Satışlar iyi olunca yazarlar tekrar iş başına geçtiler. Eğer sizde bu gibi durumları merak ediyorsanız bahsettiğimiz bütün her şeyi sonuna kadar inceleyebilirsiniz.

METROLAR SAYESİNDE İNSANLAR KİTAP OKUMAYA BAŞLADI

Son olarak sizlere metrolarda oluşan yeni bir alışkanlıktan bahsetmek istiyoruz. Bu özellikler arasında yine özentilik ile üreyen bir şeyden bahsetmek istiyoruz. Ayakta kalan bazı yolcular pislik olan yerlere oturup mikroplarla yaşamayı çok seviyorlar. Bunu artık bir alışkanlık haline getirmişler gibi duruyor diyebiliriz. Sizde konu ile ilgili detaylı bilgi için metrolara binin ve bahsettiğimiz her şeyi çok daha yakından inceleyin. Bu arada metroya giderken kitap almayı unutmayın.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER