Haber Kaya

ÖSYM gelecek yıl için zaman verdi

ÖSYM gelecek yıl için zaman verdi diyoruz çünkü resmi web sitesinde 2017 yılında yapılacak sınavların tarihleri verildi.

ÖSYM gelecek yıl için zaman verdi
Bu haber 21 Ekim 2016 - 16:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ÖSYM gelecek yıl için zaman verdi diyoruz çünkü resmi web sitesinde 2017 yılında yapılacak sınavların tarihleri verildi. Sınavların tarihleri ile birlikte ayrıca sonuçların açıklanması için de tarih verildi. Eğer sizde bu bilgileri merak ediyorsanız hemen ÖSYM resmi web sitesinde konu ile ilgili çok daha detaylı bir bilgi bulabilirsiniz.

İnternette ayrıca çok daha detaylı bir bilgi akışı bulmak bazen çok daha kolay olacaktır diye düşünüyoruz. Bu sene darbe girişiminden dolayı DGS sınavı ile ilgili birçok sorun yaşanmıştı. Öğrenciler okula geç başladılar ve aynı zamanda sınavlara hazırlanmak için oldukça vakit kaybettiler.

ÖSYM YENİ YIL İÇİN TAKVİM YAYINLADI

Herkes bu tür detayları merak ediyor ama aynı zamanda ÖSYM’nin sosyal medyadan açıklama yaptığı biliniyor. Sizde konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıca eğitim alanında büyük değişimler yaşadığımız bu alanda gerçekten büyük evrimler geçirdi. FETÖ terör örgütünün eğitim alanında faaliyet göstermesi kamu alanında büyük değişikliklerin yaşanmasına sebep oldu. Eğer sizde bu gibi detayları merak ediyorsanız kesinlikle haberlerimizi okumak için bize yazabilirsiniz. Bu gibi detaylar için muhteşem detayları açıklayacağız diyebiliriz. Detaylar gelecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER