Haber Kaya

Şehit uzman çavuşun vasiyeti tüyleri diken diken ediyor

Şehit uzman çavuşun vasiyeti tüyleri diken diken ediyor
Bu haber 27 Eylül 2016 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Arda Şen’in vasiyeti duyanları şaşırtıyor. Şehit olan uzman çavuşun vasiyeti tüyleri diken diken ediyor çünkü ailesine, “Ben şehit olacağım, şehit olursam evin önünde 3 gün mehter çaldırın” dediği söylendi. Şehit yakınlarının vasiyeti yerine getirmek için yetkililer ile görüştüğü biliniyor. Ülkemizde şehit olan bütün vatandaşlarımızın vasiyetlerinin yerine getirilmesi için bütün imkanlar ortaya atılıyor. 15 Temmuz şehitleri içinde elde olan imkanlar kullanılıyor, kullanıldı ve kullanılacak.

Ülkemiz birçok terör örgütü ile savaş içinde olduğu gibi aynı zamanda terör örgütlerinin siyasi uzantıları ile savaşmak zorundadır. Her anlamda ülkemizi topa tutan şerefsizlere gerekli cevap ülkemiz tarafından veriliyor. Türkiye’yi kimse vermeyiz. Suriye’den gelen insanların katları gelse de onları almaya devam edeceğiz çünkü biz insanlara değer veriyoruz topraklarına değil! Toprak peşinde olan ülkeler ise terör örgütleri ve siyasi uzantıları ile ülkemizi zor duruma sokuyorlar. Birçok terör örgütü ile savaşan dünya üzerinde hiçbir ülke yok.

UZMAN ÇAVUŞ VASİYET OLARAK MEHTER MARŞI İSTEDİ

Şehit uzman çavuşun vasiyeti tüyleri diken diken ediyor! Hatırlatmak gerekirse aklıma gelenleri sizlere yazmak istiyorum. PKK, DAEŞ, PYD ve bunların kurmuş olduğu diğer küçük mahalle çeteleri diyebileceğimiz leşle hayatta kalan terör örgütleri ülkemize saldırmaya devam ediyorlar. Türkiye’nin gücünü herkes biliyor ve bizi sınıyorlar. Bütün terör örgütleri Türkiye Cumhuriyeti’nin gücünü görecektir ve artık böyle bir şeye cesaret edemeyecektir diye düşünüyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER