Haber Kaya

İstanbul’da yarın okul var mı sorusuna cevap aranıyor

İstanbul yarın okul var mı sorusuna cevap arandığı gibi aynı zamanda merak edilen sorulardan birisi 14 Aralık Çarşamba 2016 günü okulların tatil olup olmadığı oluyor.

İstanbul’da yarın okul var mı sorusuna cevap aranıyor
Bu haber 13 Aralık 2016 - 22:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul yarın okul var mı sorusuna cevap arandığı gibi aynı zamanda merak edilen sorulardan birisi 14 Aralık Çarşamba 2016 günü okulların tatil olup olmadığı oluyor. Merak edilen bu sorulara bu haberimizde cevap ararken aynı zamanda memurları da yakından ilgilendiren kar tatili haberini sizlerle paylaşacağız. İstanbul Valiliği henüz bir açıklama yapmadı ama rüzgar ile beraber kar yağışı devam ediyor. Deniz yolunda da öyle büyük iptaller henüz yapılmadı ama sabah saatlerinde bu tür haberleri sizlere verebiliriz diye düşünüyoruz çünkü tahminlere göre kar yağışı İstanbul’da gece saatlerinde çok daha etkili olacak.

İstanbul’da yarın okul var mı sorusuna muhtemelen ilerleyen saatlerde kar tatili haberini veririz diye düşünüyoruz ama söylediğimiz gibi şuan herhangi bir açıklama gelmedi ve eğitime olumsuz hava koşulları yüzünden engel koyulmadı. Toplu taşıma, yolların durumu ve trafik düşünüldüğünde konu ile ilgili olarak MEB bir açıklama yapacaktır. Sosyal medyada ortaya koyulan yalan haberlere aldırış etmeyin çünkü İstanbul yarın kar tatili var mı sorusuna 14 Aralık Çarşamba için herhangi bir haber verilmedi.

İSTANBUL’DA YARIN OKUL VAR MI? SON DAKİKA KAR TATİLİ HABERİ

Son olarak sizlere resmi kar tatili haberleri hakkında bir haber vermek istiyoruz. Üniversitelerde kar tatili haberlerini genel olarak rektörlük veriyor. Sizde İstanbul için kar tatili haberini duyunca direkt olarak üniversitenizin sitesine bakabilirsiniz çünkü burada bir açıklama ortaya çıkacaktır. Yada direkt olarak buraya yorum yapın ve sizlere gerekli açıklamayı, araştırmayı biz yapalım.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER