Haber Kaya

19 Aralık 2016 Pazartesi Günü Okullar Tatil mi? Kar yağışı başladı

Bu haberimizde 19 Aralık 2016 Pazartesi günü okullar tatil mi sorusuna yanıt arayacağız. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi sizde haberimizde bulabilirsiniz.

19 Aralık 2016 Pazartesi Günü Okullar Tatil mi? Kar yağışı başladı
Bu haber 16 Aralık 2016 - 22:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu haberimizde 19 Aralık 2016 Pazartesi günü okullar tatil mi sorusuna yanıt arayacağız. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi sizde haberimizde bulabilirsiniz. Şu saatlerde etkisi göstermeye başlayan kar yağışı İstanbul’da yaşamı kötü etkiledi. Özellikle merkezi yerlerde trafik tam anlamıyla kilitlendi ve kazalar olmaya başladı. Merak edilen konu ise kar tatili ile ilgili oldu. Bu anlamda ortaya atılan iddiaları değerlendirmek gerekirse sizlere en önemli bilgilerin sitemizde yer alacağını söylemek istiyoruz.

MEB veya valilik henüz bir açıklama yapmadığı için kar tatili hakkında sizlere kesin bir şey söylemek çok zor oluyor. Etkisi gösteren hava şartlarından dolayı birçok insan kendini hastanelere attı çünkü soğuk hava ile birlikte hasta olan insanların sayısı artış göstermeye başladı. 19 Aralık Pazartesi günü okullar tatil mi sorusuna şuan kesin bir yanıt veremiyoruz ama kar yağışı şiddetli olursa bir tatilin söz konusu olabileceğini söyleyebiliriz. Zaten konu ile ilgili bir değişiklik olduğunda bu haberi güncelleyeceğiz.

19 ARALIK 2016 PAZARTESİ OKULLARDA KAR TATİLİ Mİ VAR?

Merak edilen bir diğer soru ise ortaya atılan iddialar oldu diyebiliriz. Pazartesi günü ortaya atılan bu iddiaları değerlendirmek için MEB kar tatili son dakika haberini biraz açmak istiyoruz. Ankara ve onlarca ilde eğitime ara verildi çünkü çok fazla soğuk vardı. Aralık ayının sonlarında bizde muhtemelen sıfırın altında olan sıcaklıklarda yaşamımıza devam edeceğiz. Detaylar gelecek ama sizde Pazartesi günü okullar tatili mi olacak haberine yorum atmayı unutmayın.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER