Haber Kaya

AHL’ye girmek imkansız bir hal aldı

Son günlerde yolu Atatürk havalimanına düşen insanlar adeta havalimanı kapısından girmek için bir buçuk iki saat boyunca yarışıyor.

AHL’ye girmek imkansız bir hal aldı
Bu haber 11 Ekim 2016 - 19:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son günlerde yolu Atatürk havalimanına düşen insanlar adeta havalimanı kapısından girmek için bir buçuk iki saat boyunca yarışıyor. Son zamanlarda gelişen olaylardan sonra adeta havalimanı girişinde bütün araçlar tek tek aranıyor ve ufacık riskli bir durumda girişler durduruluyor. Uzunca beklenen trafik kuyruklarının azalmasının hayaliyle yaşarken havalimanı girişlerinde ki trafiği gören insanlar adeta büyük bir haya kırıklığına uğradı.

Son zamanlarda Avrupa yakasında görülen trafiğin nedeni bir çok insan tarafından bilinmese de umulmadık günlerde ve saatlerde adeta kilometrelerce uzanan araç trafiği herkesi şaşırtan bir hal aldı. Son zamanların en büyük sıkıntılarından olan trafik yoğunluğu çözülmesi imkansız bir hal aldı. Bu durum karşısında her ne kadar önlem alınsa da bu tedbirler hayal edilen rahatlığı karşılayamıyor.

Geçtiğimiz günlerde enerji zirvesinin başlamasıyla birlikte bir çok yol trafiğe kapandı ve Atatürk havalimanın da büyük önlemler alınmaya başlandı. Bu önlemler doğrultusunda son günlerde kapanan yollar ve yapılan aramalarla birde yol çalışmaları birleşince umulmadık trafikle karşılaşılıyor. Bu yüzden dolayı evinizden çıkmadan önce yol durumuna bakıp o doğrultuda hareket etmenin yararını çok göreceksiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER