Haber Kaya

Beşiktaş saldırısını leş kokan PKK yapmış olabilir

Beşiktaş saldırını leş kokan PKK yapmış olabilir çünkü patlamanın akabinden bu yana bu tür bulgular üzerinde duruluyor.

Beşiktaş saldırısını leş kokan PKK yapmış olabilir
Bu haber 11 Aralık 2016 - 19:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beşiktaş saldırını leş kokan PKK yapmış olabilir çünkü patlamanın akabinden bu yana bu tür bulgular üzerinde duruluyor. Özellikle birçok alanda ortaya çıkan bu durum hepimizin değerlendirdiği bir şey oluyor. Bu anlamda ortaya çıkan detaylara gerçekten çok üzülüyoruz çünkü stadyum yakınında meydana gelen patlamanın hemen sonrasında 20’ye yakın yararı olduğu söylenmişti ama sabah saatlerinde 38 şehidin olduğu dile getirildi. Şehitler arasında polisler, siviller ve emniyet müdürleri var.

PKK’nın bitmesine ramak kala bu tür hain, alçak ve insan dışı saldırılar yapması onları güçlü değil etkisiz kılıyor. Türkiye olarak pes etmeyeceğiz. Buradan o ülkelere sesleniyoruz. BAŞARAMAYACAKSINIZ! Sizin ürettiğiniz terör gün gelecek ve sizi ayaklarınızdan vuracak. İşte o zaman yürüyemeyecek bir hale geldiğinizde sizde acı çekerek ölmeden bu hayata devam edeceksiniz. Lafta gizli istihbaratlar, lafta dış güçler, lafta demokratlar, lafta lafta lafta..

Büyük ihtimal ile Kürt’leri sömüren, kandıran ve onları yalanlar ile besleyen leş kokan PKK terör örgütünün yaptığı bu saldırı sonucunda TSK çok sert açıklama yaptı ve son terörist öldürülene kadar operasyonlara devam edileceği bildirildi. Konuyla ilgili detaylı bir açıklamanın ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER