Haber Kaya

Beyaz Show Konukları Kimler 3 Şubat Cuma Niye Yok? Öğrenince bayılacaksınız

Beyaz show konukları kimler sorusuna yanıt arayacağımız bu haberimizde 3 Şubat Cuma 2017 tarihinde Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanacak ve sunuculuğunu Beyazıt’ın yaptığı talk show programına yakından bakacağız.

Beyaz Show Konukları Kimler 3 Şubat Cuma Niye Yok? Öğrenince bayılacaksınız
Bu haber 03 Şubat 2017 - 10:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beyaz show konukları kimler sorusuna yanıt arayacağımız bu haberimizde 3 Şubat Cuma 2017 tarihinde Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanacak ve sunuculuğunu Beyazıt’ın yaptığı talk show programına yakından bakacağız. Şimdi sıkı durun çünkü vereceğimiz haber can sıkabilir! Kanal D’nin beğeni ile takip edilen eğlence ve talk show programı Beyaz Show, 3 Şubat Cuma 2017 akşamı ekranlara gelmeyecek haberi ülkede büyük yasa sebep oldu.

Beyaz Show, yeni sezonda aldığı son derece şaşırtıcı bir karar gereği birer hafta ara ile ekrana geliyor. Beyaz Show’un yeni bölümü 10 Şubat günü geç saatlerde ekranlarda olacak. Yeni hafta konukları da bir gün öncesinde sosyal medya ve basın bültenleri ile açıklanacak ki böylece Beyaz Show konukları kimler sorusuna yanıt aranacak.

BEYAZ SHOW NİYE YOK? 3 ŞUBAT 2017 CUMA KONUKLARI

Beyaz Show programının geçen haftaki bölümünde herkesi şaşırttı. Biz Beyaz show 3 Şubat sürpriz konukları kimler diye merak ederken bu sürpriz Kanal D ekranında görüldü. Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Nuri Alço ve Hayrettin Karaoğuz’u Beyaz Show’da ağırlayan Beyazıt Öztürk, misafirlerinin isimlerini programın yayınlanacağı saate kadar saklı tutarak bir ilk yaşatmayı becerdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER