Haber Kaya

Katil telefon Türkiye topraklarında görücüye çıktı

Katil telefon Türkiye topraklarında görücüye çıktı
Bu haber 26 Eylül 2016 - 7:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Katil telefon Türkiye topraklarında görücüye çıktı diyoruz çünkü özellikleri ve fiyatı ile adından OnePlus 3 birçok özelliği ile gündeme geldi. Telefonun kutu içeriğindeki zenginliğin yanında tasarım ve birçok detay ön plana çıktı. Son derece titizlikte üretilmiş üstün teknoloji ürünü işlemcisi ve 6 GB belleği ile amiral gemisi katili ülkemize geldi ve bazı teknoloji kanalları tarafından tanıtılmaya başlandı. Telefonu bu kadar ünlü yapan şey ise fiyatıdır. Üstün özelliklerinin yanında dopdolu kutu içeriği ile gönülleri fetheden OnePlus 3 çok makul bir fiyata raflarda alıcısı bekleyecek.

oneplus

Telefonun diğer özelliklerine baktığımızda 158 gram ağırlığına sahip olduğunu görebiliyoruz. Telefonun en çok merak edilen şeyi ülkemizde ekran boyutu oldu. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olan telefonun tasarımı yanında renk uyumu bizleri büyülüyor. Renk seçeneklerinde ortaya çıkan şarj kablosu ve adaptörlerin yanında, kulaklık gibi birçok şeyin renkli olması satış rakamlarının yüksek olmasında etkili olacak gibi duruyor.

Oneplus 3

400 dolar gibi bir satış fiyatı olan akıllı telefonun Türkiye fiyatı henüz olarak netleşmedi. Zaten fiyat ve performans cihazı olan bu ürünün çok büyük bir fiyat ile satılacağını düşünmüyoruz. Dolayısıyla sizde ucuz bir telefon satın alacaksınız ve bir an önce telefonu almak için kendinizi hazırlayın.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER