Haber Kaya

KOSGEB veritabanı kayıt ve giriş için gelişmeler var

KOSGEB kayıt yaptırana 50 Bin TL faizsiz kredi veriyor haberini duyan başvuru yapmaya başladı. Bu anlamda ortaya çıkan bazı sorunlar oldu.

KOSGEB veritabanı kayıt ve giriş için gelişmeler var
Bu haber 16 Aralık 2016 - 16:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KOSGEB kayıt yaptırana 50 Bin TL faizsiz kredi veriyor haberini duyan başvuru yapmaya başladı. Bu anlamda ortaya çıkan bazı sorunlar oldu. Bu kadar büyük bir paranın faizsiz olarak verilmesi vatandaşları heyecanlandırdığı gibi aynı zamanda sistemde aşırı bir yüklemeye sebep oldu. Şuan KOSGEB veri tabanı giriş yapılmıyor ve dolayısıyla kredi için kayıt yaptırılmıyor. Eğer sizde bu haberleri merak ediyorsanız eğitim bölümümüze göz atabilirsiniz. KOSGEB ile girişimciler bir şirket sahibi olabiliyor ve hemen akabinde birçok anlamda ortaya çıkan detayları sonuna kadar takip edebiliyorlar.

KOSGEB kayıt yapmak için sizde veri tabanına giriş yapmanız gerekiyor. İlgili detaylar için resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz ama sizde kesinlikle faizsiz kredi imkanını kaçırmayın. Konu ile ilgili olarak açıklamalar yapılmıştı aslında. Veri tabanı kayıt işlemlerinden sonra 19 Aralık 2016 günü başvuruların alınacağı dile getirilmişti. Yapılan açıklama “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği” uygulaması planlandığını açıkladı. Biçer, “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği” şeklindeydi.

KOSGEB VERİ TABANI KAYIT GİRİŞ ÇÖZÜMÜ HABERİ

Bu durum sonucunda herkes başvuru yapabilmek için KOSGEB veri tabanı kayıt girişi için sabah akşam sisteme giriş yapmaya çalışıyorlar. Bu anlamda sizde yorum atarak niye kredi almak istediğiniz belirtin. Sistemde aşırı yüklenmeden dolayı sorunlar oluşabiliyor ve dolayısıyla sizde daha sonra yükleme yapabilirsiniz diyerek haberimizes son veriyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER