Haber Kaya

Metro Turizm’den tüyleri diken diken eden haber

Metro Turizm’den tüyleri diken diken eden haber geldi ve bu haber gerçekten sizleri mest edecek. Metro Turizm sahibinin haberini okumak için hemen tıklayın.

Metro Turizm’den tüyleri diken diken eden haber
Bu haber 04 Aralık 2016 - 9:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Metro Turizm’den tüyleri diken diken eden haber geldi ve bu haber gerçekten sizleri mest edecek. Metro Turizm sahibinin yaptığı açıklamaya göre 500 dolar bozduran herkes faturası ile birlikte gelirse ücretsiz olarak hediye bir bilet alacak. Bu haber bizi çok sevindirdi çünkü Cumhurbaşkanı’nın isteği ile milyonlarca vatandaş elindeki dolarları bozdurmak için sıralara girdiler ve bunun sonucunda Türk lirası değer kazandı. Krizden etkilenmemek için aslında bu uyarıları ve istekleri ciddiye almak gerekiyor. Bunun sonucunda birçok şirket kepenk kapacak ve kriz büyürse ekonomimiz yerle bir olacak.

Yastık altında sakladığınız dolarları hepsini bir an önce çevirin bütün dolarları elden çıkarın. Dolar seviyesini en az seviyeye indirmek ve kriz zeminini hazırlamamak için bu uyarıları ciddiye alın. Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile birlikte 500 dolar bozan herkesi faturasını gösterdiği taktirde ücretsiz olarak bilet vereceğini söyledi. Kendini alkışlıyor ve birçok iş adamını bu tür haberler ile gündeme getirmek için sabırsızlanıyoruz.

metro-turizm

Türkiye’ye oynanan her türlü oyunu bozmak için bir olmaya ihtiyacımız var. Onların her alanda gücü var çünkü para ile herkesi besliyorlar. Dolayısıyla ortaya oldukça zor durumlar çıkıyor. Biz millet olarak hepsini tekrar geçeceğiz ve bu durumda yine Türkiye olarak ayakta kalacağız. Ekonomi ile bize sataşan leş güçlerine karşı dolarları bozdurmak gerekiyor. Sizde dolarları bozdurun ve kötülüğümüzü isteyen herkese bir ders daha verin.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER