Haber Kaya

TEM’de akıl almaz trafik

TEM’de akıl almaz trafik
Bu haber 27 Eylül 2016 - 8:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan trafik sıkıntıları bir çok kişi tarafından merak konusu oldu. Son zamanlarda ansızın oluşan trafiğin sebebi polisler tarafından yapılan aramalar oluyor. Ansızın gelişen aramalar bir çok insan tarafından nedeni konusunda merak konusu. Geçtiğimiz pazar günü Anadolu yakasından Avrupa yakasını geçiş sırasında adeta kilometrelerce uzanan trafiğin sebebi yolu kesen polislerden dolayı oldu.

Sonbahar dönemine girilmesinin sebebiyle ansızın değişen hava şartlarından dolayı şoförler zor anlar yaşamaktadır. Aniden bastıran yağışlardan dolayı yollarda yaşanan kayışlar sebebiyle gelişen kazalar zor anlar yaşatmaktadır. Şoförlerin bu dönemlerde olabildiğince dikkatli davranması ve trafik kurallarına uymaları gerekmektedir. Gelişen kazalardan dolayı uzunca oluşan trafikler zor onlar yaşatmaktadır. Dün akşam saatlerinde ise temden bostancı bağlantı yolunda oluşan trafiğin sebebi ise Bostancı Küçükyalı arasında gerçekleşen trafik kazası olduğu öğrenildi.

TEM’DE ADETA ARABALAR İLERLEMEZ BİR HAL ALDI

Boylu boyunca uzayan trafiklerde sabırsızca davranan şoförler kazalara sebep olabiliyor ve trafiğin hepten kilitlenmesine sebep olabilir. Bu yüzden dolayı trafik esnasında sürücüler ellerinden geldiğince sabırlı ve dikkatli davranmalıdırlar bu şekilde ansızın gelişen ve gelişebilecek kazalar engellenebilir. Sürücüler araçlarının bu mevsimde ki eksiklerini asla ihmal etmemeli ve ellerinden geldiğince dikkatli bir şekilde yollarına devam etmelidirler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER