Haber Kaya

Türk Telekom’dan oyuncuları sevindirecek haber

Türk Telekom’dan oyuncuları sevindirecek haber
Bu haber 27 Eylül 2016 - 17:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Oyuncular için internet olmazsa olmaz şeyler arasındadır çünkü gerçek oyuncular botla oyun oynamayı sevmezler ve internet için profesyonel çözüm üretirler. Ülkemizde bu işten para kazanan insanlarda vardır zevk için oyun oynayanlarda vardır. Ama bu sayıyı küçümsememek gerekir çünkü her anlamda ilginç özellikleri ile ön plana çıkıyorlar. Türk Telekom’un kendi dijital oyun platformu var. Bu platform aracılığı ile 100 TL ve üzeri alışverişlerde sizde sınırsız internet sahibi olabiliyorsunuz. Yaptığınız alıverişlerde ayrıca ücreti faturanıza yansıtabiliyorsunuz.

OYUNCULAR SINIRSIZ VE AKN’SİZ İNTERNETİ MERAK ETTİLER

Playstore’dan yapacağınız dijital oyun satın alımlarında sizde Kasım ayı boyunca sınırsız internet hakkını kaçırmayın. Sadece indirmede değil Adil Kullanım Noktası olarak da sizlere sınırsız bir paket tanınıyor. Yani 100 TL ver üzeri alışverişlerde sizde Kasım ayının sonuna kadar istediğiniz oyunu saniyeler içerisinde indirecek ve AKN derdi olmadan hızlı bir şekilde video izleyebileceksiniz. Türk Telekom’dan oyuncuları sevindirecek haber geldi ve oyuncular şaşırdı.

TÜRK TELEKOM’DAN OYUNCULARI SEVİNDİREN KAMPANYA

Türk Telekom her alanda yaptığı bu uygulamalarda gerçekten her anlamda bizleri şaşırtıyor. Eğer sizde bu tür detayları merak ediyorsanız resmi Türk Telekom sitesinden kampanyalar sayfasından çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu kampanın 100 TL ve üzeri alıverişlerde sadece Kasım ayında geçerli olacağını sizlere söylemek gerekiyor. Konu ile ilgili olarak merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER