Haber Kaya

Akıllı telefonlar artık moda değil!

Akıllı telefonlar artık moda değil diyoruz çünkü birçok kişinin merak ettiği gibi teknoloji artık en büyüklerimizin bile elinde görünmeye başladı.

Akıllı telefonlar artık moda değil!
Bu haber 19 Ekim 2016 - 23:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akıllı telefonlar artık moda değil diyoruz çünkü birçok kişinin merak ettiği gibi teknoloji artık en büyüklerimizin bile elinde görünmeye başladı. Artık teknoloji şirketleri bütün ülkeleri etkisi altına aldı. Bunun yanında sizlere söyleyeceğimiz şeyi eminiz ki hepiniz yaşayacaksınız gibi duruyor. Bunun yanında ayrıca sizlere söyleyeceğimiz şeyi hepiniz yaşadınız diye düşünüyoruz. Örneğin eskiden bize anne ve babalarımız telefon al deyince ‘alo desin yeter’ diyorlardı. Artık bu durum ortadan kalktı ve bütün büyükler akıllı telefon istemeye başladılar.

Çünkü artık çok uzak noktalar ile Facebook Messenger gibi programlar ile videolu olarak görüşme imkanına sahip oluyorlar.  Bunun sonucunda ise oldukça detaylı bir şekilde konuşma imkanına sahip oluyorlar. Eğer sizde bu tür detaylar için artık sizde sitemizde diğer konulara göz atabilirsiniz. Eskiden moda olan akıllı telefonlar artık moda olmaktan çıktı ve gereklilik haline geldi. Eğer sizde bu tür haberleri merak ediyorsanız kesinlikle sizlere söyleyeceğimiz detayları okuyabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER