Haber Kaya

Apple çevreci kişiliğini görmemizi istiyor

Apple çevreci kişiliğini görmemizi istiyor
Bu haber 22 Eylül 2016 - 21:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Apple geri dönüşüm anlamında oldukça profesyonel işlere imza atıyor. Geçtiğimiz günlerde Apple’ın geri dönüşümde rekor bir kar elde ettiği açıklandı. Bu duruma baktığımız aslında her şey geri dönüşümün mantık haritasında ortaya çıkıyor. Sizin yeni bir iPhone almak için mağazaya gidip eski telefonlarınızı vermeniz veya eskisini getir, yenisini götür gibi kampanyalardan aldıkları şeyler ile birlikte oldukça muhteşem bir kar geliri ortaya çıktı. Apple geçtiğimiz günlerde İklim Haftası diye adlandırılan bir etkinliğe katılarak yenilebilir enerjinin üzerinde durduğunu açıkladı.

APPLE YENİLEBİLİR ENERJİ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Bu açıklamanın ardından Apple çevreci kişiliğini görmemizi istiyor diye tahmin ettik çünkü yeni yapılan şirket merkezi Apple Campus oldukça muhteşem bir teknoloji ile çalışacak. Yenilebilir enerjiden, kendi kendine yöneten odalara kadar birçok teknoloji bu binada bulanacak. Bir uzay üssünü andıran bu kampüsün yanında Apple’ın çevreci kişiliği bir sonraki projelerini ortaya koyuyor diyebiliriz.

apple çevreci kiiiliği

Bugün bir şirket elektrik, su, kire, malzeme gibi şeylere para vermese kar marjının ne kadar artacağını tahmin edebiliyor musunuz? Yabancı basın kaynaklarında yer alan bilgilere göre artık Apple yenilebilir enerjiler hakkında daha büyük araştırmalar yaparak bu sektöre giriş yapacak ve şirkete yararı olacak şeyler yapacak. Yorumlarınızı hemen alttan yapabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER