Haber Kaya

Galaxy Note 7 üretimine ara verilebilir

Galaxy Note 7 üretimine ara verilebilir diyoruz çünkü yeni telefonlarda da ortaya çıkan patlama durumu ortaya çıkıyor.

Galaxy Note 7 üretimine ara verilebilir
Bu haber 11 Ekim 2016 - 17:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Galaxy Note 7 üretimine ara verilebilir diyoruz çünkü yeni telefonlarda da ortaya çıkan patlama durumu ortaya çıkıyor. Bu durum sonucunda artık çok daha fazla korku dünyayı sarsmaya başladı çünkü bu telefona sahip olanlar maalesef uçaklara alınmıyorlar. Bu gibi durumlar meydana geliyor. Yabancı basın sürekli olarak patlama haberleri ile markayı düşürmeye devam ediyor. Samsung yeni üretim telefonları piyasaya sürdüğünü açıklasa da maalesef halen bazı tür durumlar ortaya çıkıyor ve lanet olası telefonlar patlamaya devam ediyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 7 ÜRETİMİ DURDURABİLİR

Samsung’un yeni ürettiği telefonlarda da bu sorunun olacağı gündeme gelince şirketin üretimi durdurup durdurmayacağı oldukça merak edilmeye başlandı. Bazılarına göre bir servet değerinde olan bu telefonlar kulislere göre piyasadan bile kaldırabilir. Eğer sizde bu tür bir haberi merak ediyorsanız kesinlikle bu tür haberleri okumaya ve sitemizi takip etmeye devam edin.

Teknoloji her geçen gün hız kazanıyor ve bunun sonucunda birçok marka ortaya çıkıyor. Samsung Galaxy Note 7 ile gerçekten büyük bir imaj kaybı yaşadı ama bu imaj tekrar düzeliyor ve markaya olan güven artıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER