Haber Kaya

Karayip Korsanları Serisinin Yeni Fragmanı yayınlandı.

Karayip Korsanları Serisinin Yeni Fragmanı yayınlandı.
Bu haber 03 Mart 2017 - 7:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karayip Korsanları serisinin 2017’de vizyona girecek olan bölümü “Salazar’ın intikamı” fragmanı yayınlandı. Aktör Johnny Depp sevilen karakteri Kaptan Jack Sparrow ile geri dönüyor. Üstelik bu kez Jack Sparrow hayranlarını bir sürprüz bekliyor.

Film Jack Sparrow’un Gençliği ile Başlıyor

Kaptan Jack Sparrow'un gençliği

Filmde Jack Sparrow karakterinin gençlik yılları da canlandırılıyor. Uzun zamandır merakla beklenen Karayip Korsanları serisinin son filmini Joachim Rønning, Espen Sandberg birlikte yönetiyor. Filmin kadrosunda Johnny Depp, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Orlando Bloom gibi yıldızlar yer alıyor. Film Fragmanında dünyaca ünlük grup Beattles üyesi Paul McCartney de görünüyor ancak McCartney’in nasıl bir rol üstlendiği henüz netlik kazanmadı.

karayip korsanları fragmanı 2017

Karayip Korsanları “Dead Men Tell No Tales” ne zaman vizyona girecek?

Filmin, Kaptan Salazar’ın Şeytan Üçgeni’nden kurtulup başta Jack Sparrow olmak üzere tüm korsanları avlamak için yola çıkmasıyla başlıyor. Jack Sparrow’un hayatını kurtarabilmesinin tek yolu ise efsanevi Poseidon’un üç başlı zıpkını bulabilmesidir. Walt Disney yapımı Karayip Korsanları “Salazar’ın intikamı” 26 mayısta Türkiye’de vizyona girecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER