Haber Kaya

Kıbledere köyü trendler arasında yerini aldı

Kıbledere köyü Dabbe filminin konusu olması sebebiyle üstünden çok zaman geçmesine rağmen son zamanlardaki trendler arasında yerini aldı.

Kıbledere köyü trendler arasında yerini aldı
Bu haber 03 Aralık 2016 - 16:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kıbledere köyü Dabbe filminin konusu olması sebebiyle üstünden çok zaman geçmesine rağmen son zamanlardaki trendler arasında yerini aldı. Dabbe filminin konusunu sizde internetten bulabilirsiniz. Burada açıklamak istemiyoruz çünkü gerçekten oldukça riskli bir durum ile karşılaşmak istemiyoruz. Sitemizde çok fazla editör istihdam ediliği için sizde Kıbledere köyü hakkında yaşananları öğrenmek için Google arama motorundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

KÖYE GİDENLERE TAŞ YAĞIYOR

Eski köyün olduğu yere Youtuber arkadaşlar gidiyorlar ve tam anlamıyla oldukça karanlık olaylarla karşı karşıya geliyorlar. Özellikle dağdan taş yuvarlanması gibi şeylerin meydana gelmesi her alanda bizleri şaşırtıyor ve aynı zamanda herkesin ortaya getirdiği detayları ortaya atıyor. Kıbledere Köyü hakkında bir şey olmadığı öne sürülüyor çünkü çok uzun zaman önce yaşanan olaylardan sonra köy tamamen boşaltılmış ve ismi değiştirilmiş.

KÖTÜ ÖRNEK OLUYORLAR

Youtube kanalında yayınlanan bu videoları izleyip tüyleri diken diken olanlar daha erişmemiş oldukları için böyle şeylerin gerçek olmadıklarını düşünüyorlar ve bu mekanlara gitmek istiyorlar. İşte bu durum sonucunda ortaya istenmeyen durumlar çıkıyor. Sizde çocuklarınıza kesinlikle ama kesinlikle böyle yerlere gitmek için izin vermeyin.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER