Haber Kaya

Niran Ünsal neden başını açtı? Eleştirilere yanıt verdi.

Niran Ünsal neden başını açtı? Eleştirilere yanıt verdi.
Bu haber 02 Mart 2017 - 13:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Niran Ünsal, geçtiğimiz günlerde neden artık başörtüsü kullanmadığını açıklamış ve sosyal medyada büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Ünsal bugün katılığı televizyon programında eleştirileri yanıtladı.

niran ünsal tesettürden çıktı başını açtı

Bir kaç gün önce ‘Duymayan Kalmasın’ isimli televizyon programına çıkan şarkıcı Niran Ünsal canlı yayında kardeşi ile yartışmıştı.

Ünlü şarkıcının kız kardeşi Nida Ünsal telefonla bağlandığı programda, “Niran, bana ‘müzik için soyunma’ demişti, kendisi 1994 yılında katıldığı programa jartiyerle çıkmıştı. Ben de bunu söyleyince aramız açıldı. Benim gündem yapmaya ihtiyacım yok” diyerek ablası Niran Ünsal’ı çok sinirlendirmişti. Bu sözler ile stüdyoda büyük gerginlik yaşanmıştı.

NİRAN ÜNSAL ÜTÜRAF ETTİ: “KAPANARAK SANATÇI OLUNMUYOR”

Ani bir kararla başını kapatarak tesettüre giren Niran Ünsal yine ani bir karar alarak başını açtı. Sanatçı başını açmasına gerekçe olarak yaşadığı ticari kaybı göstermişti. “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum, peruk takmak da çare olmadı.” diyen Niran Ünsal büyük tepki ve eleştirilere maruz kalmıştı.

INSTAGRAM’DAN YANIT VERDİ “PARAYLA SATSAM ALAN OLMAZDI”

niran ünsal instagram yanıt

Niran Ünsal, sosyal medyadan gelen ağır tepkilere ve yorumlara yine sosyal medya üzerinden, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi.

Ünlü Şarkıcı: “Allah’ım sen ne kadar büyüksün. günahlarımı parayla satsam alan olmazdı. İnsan neler yaşar???? Ben neler yaşadım ??? Hiçbir şeyi tam anlamıyla bilemezsiniz. Ve yine siz, hiçbir şeyi tam olarak bilmeden beni karalamanız, iftiraya ve hakarete maruz bırakmanız. Ne müthiş bir ironi değil mi!????? Allah; beni günahlarımdan arındırıyor, sizin sayenizde. Hepinize teşekkür ederim” diyerek tüm ağır eleştirilere göndermede bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER