Haber Kaya

Tarık Akan’ın müslüman olduğunu oğlu doğruladı

Tarık Akan’ın müslüman olduğunu oğlu doğruladı
Bu haber 27 Eylül 2016 - 21:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tarık Akan’ın 66 yaşında ölümü hepimizi üzmüştü ve ama daha ölüm haberinin acısını sindiremeden yakınlarının açıklamaları ile şok geçirmiştik. Yeşilçam’a damga vuran ve o zamanların gerçek anlamda en yakışıklısı olan Tarık Akan’ın dini bir tartışma konusu olmuştu. Bunun haberini yaparken bile kendimizi sorguluyoruz ama sizlere bilgi vermek bizim işimiz diye düşünerek sizlere konu ile gelişmeleri aktarmak istiyoruz. Posta’ya konuşan Tarık Akan’ın oğlu Barış Üregül Akan babasının müslüman olduğunu söyledi.

TARIK AKAN’IN MÜSLÜMAN OLDUĞUNU OĞLU BARIŞ ÜREGÜL AKAN DOĞRULADI

Açıklamalarına ek olarak ayrıca dinin Allah ile kul arasında bir şey olduğunu ve buna kimsenin karışamayacağını söyledi. Ayrıca devlet ile din işlerinin ayrılması gerektiğini de konuşmanın sonlarına eklemeyi ihmal etmedi. Aşk filmlerinin yanında romantik komedi ile de tanıdığımız Hababam Sınıfı’nın Ferit’i Tarık Akan dünyadan ayrıldı. Ebedi yolculuğunda onu sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Onun için sonsuz anlamı olan Emel Sayın’da cenaze törenin en ön saflarda katıldı.

Artık Tarık Akan’ı muhteşem oyunculuk performansı ile hatırlayacağız. Ayrıca Tarık Akan’ın oğlu dinin reklamı olmayacağını ve babasının İslam kurallarına göre gömüldüğünü açıkladı. Tarık Akan’ı saygıyla anıyor ve Allah’tan rahmet diliyoruz. Konu ile ilgili yorumlarınızı hemen alt taraftan yapabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER