Haber Kaya

Tim Cook yeni kablosuz kulaklarını savundu

Tim Cook yeni kablosuz kulaklarını savundu
Bu haber 23 Eylül 2016 - 8:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Apple geçtiğimiz KeyNote etkinliğinde yeni bir ürün tanıttı ki zaten yanlış hatırlamıyorsak yeni bir ürün ve tasarım olarak tanıtılan tek ürün vardı. Apple’ın İphone’ların için kullanılan kulaklık markası EarPods’ların artık kablosuz versiyonu ortaya çıktı. Tim Cook ise durduk yerde bu kulaklıkların kulaklardan düşmediğini söyledi. Kablosuz olduğu halde ve kulakçık desteği olmamasına rağmen bu kulaklıklar koştuğumuzda veya zıplamaya çalıştığımızda elbette bir düşüş yaşayacaklardır diye düşünüyoruz.

Kablosuz EarPods’ların testlerini çok yakında gerçekleştireceğiz ama ilk önce yeni telefonların ülkemize gelmesini bekliyoruz. Apple Türkiye resmi web sitesinde de yeni model telefonlar için bir tarih verilmedi ve sadece ‘Yakında’ yazısı ile telefonların yakın bir tarihte satışa çıkacağı yazılıyor. Satıştan sonra kablosuz kulaklarında raflarda yerini alacağını tahmin ediyoruz. Sonrasında ise bu kulaklıkları hakkında testler yapacak ve Tim Cook’un dediği gibi kulaklıkların kulaktan düşüp düşmediğine bakacağız.

Yapılan etkinlikte kablosuz kulaklarının fiyatının 159 dolar olduğu söylenmişti. Tim Cook nasıl olur da bu kulakların kesinlikle düşmediğini söyler bilmiyoruz çünkü bugün destekli kulaklıklar bile kulaktan düşüyor. Tim Cook hangi şarkıda veya sporda kulakların düşmediğini söylerse çok daha açıklayıcı olacaktır diye düşünüyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER