Haber Kaya

Türkiye’yi kara bulutlar sarmaya devam ediyor

Türkiye’yi kara bulutlar sarmaya devam ediyor
Bu haber 28 Eylül 2016 - 13:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’yi kara bulutlar sarmaya devam ediyor ve yağmurlu hava kendini gösteriyor. İnternette yer alan bilgilere baktığımızda bu kış ülkemiz için büyük uyarılar yapıldı. Bu uyarıları dikkate almamız gerekiyor çünkü bu soğuk havalarda dışarıda kalan her bir canlı zorlu günler geçiriyorlar. Bu anlamda yapılması gereken detaylardan birisi genel olarak onlara da yardımcı olmak gerekiyor. Ülkemizde yaşayan birçok mülteciye de ısınma anlamında yardımcı olmamız gerekiyor çünkü kış aylarında bu dünyanın en kutsal görevidir.

Isınma ile ilgili problemleri aşmak için kendi imkanlarınızı kullanabilirsiniz. Kendi imkanlarınızın yetmediği zamanlarda belediyeler konu ile detaylı olarak ilgileneceklerdir diye düşünüyoruz. Türkiye’yi son günlerde kara bulutlar sarmaya devam ediyor ve bazen yağmur tam anlamıyla hayatımızı mahvediyor. Ayrıca birçok kişinin en çok sevdiği sezonlardan olan sonbahar sezonu geldi. Daha eylül ayında olmamıza rağmen kış geldi gibi hissediyoruz çünkü kar yağmış gibi buz gibi bir hava ile karşı karşıyayız.

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN KARA BULUTLARI CİDDİYE ALIN

Sağlıklı kalmak için sizde kalın giyinmeye özen gösterin. Ama havanın sıcak olduğu mekanlarda kalın giyinmeye gerek yok çünkü hasta olmamak için uğraşırken çok fena hasta olabilirsiniz. Sıcak mekanlarda terleyebilir ve dışarı çıktığınızda direkt olarak soğuk ile maruz kalınca çok daha sert bir hastalık ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER