Haber Kaya

Yağmurlu havada ıslak işbaşı yapmayın

Yağmurlu havada ıslak işbaşı yapmayın
Bu haber 27 Eylül 2016 - 8:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Soğuk günler etkisini göstermeye başladı ve yağmurlar hayatı durdurmaya başladı. Bunun yanında merak edilenlerden arasında kış aylarının nasıl geçeceği de yer alıyor. Eğer sizde konu ile ilgili bilgileri merak ediyorsanız sitemizde yer alan hava durumu etiketlerine göz atabilirsiniz. Yağmurlu havada ıslak işbaşı yapmayın çünkü bu diğer günler çalışmanızı engelleyebilir. Bazı günlerde özellikle denize yakın şehirlerde oldukça yoğun yağmur yağışı oluyor. Bu anlamda birden başlayan yağmur hepimizi şaşırttığı gibi sırılsıklam olmamızı sağlıyor.

Islak başlayan gün sonucunda kendinizi çok mutsuz hissedebilirsiniz. Bu duruma alışmak için iş yerinize kesinlikle yedek bir iç çamaşırı bulundurun çünkü bu çok önemlidir. Hasta olmamak için en azından vücudu sıcak tutmak gerekiyor ve tabiki aynı zamanda ıslak kalmasını önlemek gerekiyor. Yağmurlu havalara alışmak için ve hazırlıklı yakalanmak için evden çıkmadan hava durumuna bakın. Bunu yapmak zor geliyorsa veya tahminler doğru çıkmıyorsa sabahları bulutların rengine bakmanız bile yeterli olacaktır diye düşünüyoruz.

İŞ GÜNLERİNDE YOLCULUKLAR İÇİN HAZIRLIK YAPIN

İşbaşı yapmadan önce üstünüzü değiştirmek ve kurulanmak gerekiyor. Ayakkabı seçimi çok doğru olmalıdır. Paçalar uzun ise maalesef ıslaklık oradan başlayarak sizi soğutmaya başlayacaktır. Soğuktan korunmak için su geçirmez ayakkabıları giymek gerekiyor. Bunun yanında ayrıca birçok işlemi tekrarlamak gerekiyor diye düşünüyorum. Sosyal medya hesaplarımızdan konu ile ilgili son dakika haberlere ulaşabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER