Haber Kaya

Kartal’da Rus gemisi karaya oturdu

Kartal’da Rus gemisi şiddetli lodostan dolayı bir anda karaya oturdu. Rüzgarın şiddetlenmesi ile birlikte halatları kopan Rus yük gemisi karaya oturdu.

Kartal’da Rus gemisi karaya oturdu
Bu haber 03 Aralık 2016 - 21:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kartal’da Rus gemisi şiddetli lodostan dolayı bir anda karaya oturdu. Rüzgarın şiddetlenmesi ile birlikte halatları kopan Rus yük gemisi karaya oturdu ve meraklı gözler içerisinde kurtarılmayı bekledi. Bunun sonucunda güvenlik güçleri hemen olay yerine intikal etti ve Rusları kurtardı. Oldukça korkutan bu olay sonucunda herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı. Gemi halen karaya oturmuş durumda olduğu gibi açığa çekilmemiştir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra Türk mühendisler tarafından iş görür raporu ile açık denize devam edecek olan Rus gemisinin akıbetini merak ediyoruz.

RUS MÜRETTEBAT EMNİYET GÜÇLERİ TARAFINDAN KURTARILDI

Sahilde yürüyen bir vatandaşın gördüğü gemi bir anda kayalıklara doğru hareket etmeye başladı. Bunun sonucunda ise hemen vatandaş İtfaiye ve polis ekiplerini aradı. Olayın akabinde meydana gelen görüntülerde Rus mürettebat kurtarıldı ve sağlık kontrolleri yapılmak üzere hastaneye götürüldü. Korkutan olay sonucunda yaşanan herhangi bir olumsuzluk olmadı ve gemi halen sahile sıfır konumda olduğu gibi vatandaşlar etrafından geçmeye devam ediyorlar. Bu olay sonucunda gerçekten büyük sorunlar meydana gelir diye düşünüyorduk ama korkulan olmadı ve hiçbir can kaybı oluşmadı. Meteoroloji ise havanın çok daha kötü olacağını söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER