Haber Kaya

Kayseri’de ki saldırıda aynı düzenek kullanılmış

Kayseri’de ki saldırıda da Beşiktaş’ta meydana gelen patlama ile aynı düzenek kullanılmış. Teröristler artık kendilerini patlatmaya başladılar.

Kayseri’de ki saldırıda aynı düzenek kullanılmış
Bu haber 18 Aralık 2016 - 8:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kayseri’de ki saldırıda da Beşiktaş’ta meydana gelen patlama ile aynı düzenek kullanılmış. Teröristler artık kendilerini patlatmaya başladılar. PKK terör örgütü bitmeye yakın bu tür eylemlerine hız vermeye başladı. Dış güçlerden destek alan PKK’nın FETÖ ile yakın olduğu ifşa edilmiş. Hatta onlardan maddi ve lojistik destek aldığı da belgelenmişti.

FETÖ terör örgütünü bazı ülkelerin istihbarat servisleri yönettiğine göre şuan meydana gelen saldırıların sorumlusunu az çok tahmin edebiliyoruz. PKK’nın Beşiktaş’ta yaptığı terörist saldırısında kullandığı bomba yüklü aracın düzeneği ile Kayseri’de patlatılan aracın düzeneğinin aynı olduğu tahmin ediliyor.

Bahsi geçen düzenekte değişik bir bomba kullanılıyor ve bu bombanın etkisi çok daha büyük oluyor. Teröristlere bu aklı veren dış güçler çok yakında kendileri patlayacaktır ve tüm dünya bunu izleyecektir. Meydana gelen saldırıda 14 şehit verdik ve bu şehitleri son yolculuklarına uğurladık.

Kayseri’de ki komando birliğine mensup erler çarşı iznine çıktığında otobüsle şehre giderken terörist saldırısı ile karşı karşıya geldiler. Bazılar internetten aileleri ile görüşmeye giderken bazıları kişisel ihtiyaçlarını almaya, bazıları sevdalıları ile buluşmaya gidiyordu. Allah hepsinin sorumlusuna hak ettiğini gösterecektir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER