Haber Kaya

Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Fatih Gürsul FETÖ’den gözaltına alındı

Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Fatih Gürsul FETÖ’den törör örgütü soruşturmaları kapsamında gözaltına alındı. Birçok kişinin FETÖ terör örgütü haberini okumadan geçmeyin.

Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Fatih Gürsul FETÖ’den gözaltına alındı
Bu haber 06 Aralık 2016 - 10:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Fatih Gürsul FETÖ’den törör örgütü soruşturmaları kapsamında gözaltına alındı. Birçok kişinin FETÖ terör örgütüne üye olduğunu biliyoruz ki zaten bu kişiler hakkında gerekli araştırmalar yapılıyor. Yüksek rütbeli kişilere yapılan gözaltıların oldukça yerinde olduğunu düşünüyoruz çünkü birçok insan FETÖ terör örgütüne üye olduğu halde halen kamu kurumlarında çalışmaya ve deşifre olmamaya çalışıyor. Sosyal medya hesaplarından anlaşılmasın diye de ülkeyi öven ve üye olduğu terör örgütünü yerlere vuran paylaşımlar yapıyorlar. CHP’de ise FETÖ operasyonu başladı diyebiliriz.

CHP’DE FETÖ KRİZİ

CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun her zaman yanında olan danışmanı Fatih Gürsul FETÖ terör örgütü soruşturmaları kapsamında gözaltına alındı. Gözaltı süreci ile ilgili bir bilgi henüz ortaya koyulmadı ama ilerleyen günlerde konuya ek olarak bazı açıklamaların yapılacağını biliyoruz. Hukümet tarafından da CHP tarafından da detaylı bir açıklama geldiğinde bu haberde sizlere aktaracağımızı söylemek istiyoruz. İnternette yer alan diğer haberleri de sizde sitemizde okuyabilirsiniz.

DEŞİFRE OLMAMIŞ FETÖ GRUBUNA YÖNELİK ÇALIŞMA

FETÖ terör örgütünün eğitim, askeri ve kamusal anlamda çok fazla çalıştığını ve buralara kendi üyelerini yerleştirdiğini yapılan operasyonlar kapsamında gördük. FETÖ terör örgütüne üye olan birçok insan yok yakında deşifre edilecek diye düşünüyoruz çünkü şuan gözaltına alınmayanlar belki de bilerek gözaltına alınmadı. Telefonların evine kadar her şey takip edilirse çok yakında zaten birçok kişinin tahmin ettiği gibi bazı kesimler tarafından öne sürülen deşifre olmamış cemaat grubu ortaya çıkacaktır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER