Haber Kaya

Türkiye çok daha güçlü olmaya devam ediyor

Türkiye çok daha güçlü olmaya devam ediyor çünkü bugün bize destek olmayan ülkelere biz yarın gerekeni yapacağız.

Türkiye çok daha güçlü olmaya devam ediyor
Bu haber 17 Aralık 2016 - 8:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye çok daha güçlü olmaya devam ediyor çünkü bugün bize destek olmayan ülkelere biz yarın gerekeni yapacağız. Destek olmayan derken o kadar terör örgütü olayları sırasında ortaya çıkan durumları öyle boş boş değerlendirerek yardımcı olmadığı gibi terör örgütüne silah veren ülkeler yarın çok daha kötü bir duruma geleceklerdir. Türkiye’den korktukları için terör örgütünü destekleyen ve besleyen batının silah verdiği terör örgütü onları yok edecektir.

Türkiye’nin güçlü olması ise maalesef terör örgütü sayesinde oluyor. Askerimizin çok daha dikkatli olması gerektiğini  ve güvenlik önlemlerinin o kadar da yüksek olmadığını görebiliyoruz. Konu ile ilgili olarak ortaya atılan iddiaları ortaya atmak için merak edilen detayları sizde burada bahsettiğimiz kişilere aktarabilirsiniz.Türkiye güçlü olmaya devam ederken mega projelerine de devam ediyor.

TÜRKİYE ÇOK DAHA FAZLA GÜÇLENECEK

Avrasya tünelinden yerli araba, boğaz köprülerinden tünellere kadar birçok mega proje İstanbul gibi metropol şehirlerde kendini gösteriyor. Harp teknolojisinde ise oldukça büyük yatırımlar yaparak kendi uçağımızı, zırhlı araçlarımızı ve silahlarımızı yapıyoruz. Konu ile ilgili olarak çok daha fazla şey söylemek istiyoruz ama şuan söylemek istediğimiz tek şey Türkiye’yi yıkamayacaklar! Türkiye güçleniyor ve bu onların gözlerini korkutuyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER