Haber Kaya

Google Pixel rekabete girdi ve ortalığı yıktı geçti

Google Pixel rekabete girdi ve ortalığı yıktı geçti diyebiliriz çünkü oldukça büyük satış rakamlarına ulaşan telefonun en çok merak edilen özelliklerinden birisi hızı oluyor.

Google Pixel rekabete girdi ve ortalığı yıktı geçti
Bu haber 01 Aralık 2016 - 0:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Google Pixel rekabete girdi ve ortalığı yıktı geçti diyebiliriz çünkü oldukça büyük satış rakamlarına ulaşan telefonun en çok merak edilen özelliklerinden birisi hızı oluyor. Google telefonlarını üretmiyor ama neredeyse her sene bazı şirketlere üretim şansı veriyor. Bu sene HTC’nin ürettiği telefonların satış oranı yükselmeye devam ediyor. Tasarım alanında oldukça büyük gelişmelerin olduğu bu telefonlarda sizde artık çok muhteşem bir ürün sergilemesi yapabilirsiniz. Telefonun arka tasarımı oldukça değişik bir aynalı tasarıma sahiptir.

Bazı araştırma şirketleri telefona olan ilginin oldukça fazla olduğunu söyledi. İphone 7 çıktığında da telefona olan ilgi oldukça fazlaydı ama Google Pixel’e olan ilgi gerçekten oldukça büyük bir seviyeye hitap ediyor. Eğer sizde bu tür detayları merak ediyorsanız söylediğimiz bütün her şeyi sonuna kadar okuyabilir ve hemen akabinde Apple ve Samsung’u yarışta saf dışı bırakan Google’ın yeni akıllı telefonuna göz atabilirsiniz.

google-pixel

Telefon hakkında özelliklerden bahsedecek olursak arka kapak tasarımının çok değişik olduğunu söylemek gerekiyor. İnternette zaten bu konu hakkında çok daha detaylı bir bilgilendirme mesajı bulabilirsiniz. Eskiden Nexus olarak çıkan cihazlar şimdi Pixel olarak çıkmaya başladı. Bu ilk seri ve serinin başlangıç telefonu 5 inç olarak karşımıza çıkıyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER