Haber Kaya

iOS 10’da ortaya çıkan sorunlar hemen düzeltildi

iOS 10’da ortaya çıkan sorunlar hemen düzeltildi
Bu haber 21 Eylül 2016 - 8:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

iOS 10’da ortaya çıkan sorunlar hemen düzeltildi. Bu davranışından dolayı Apple’ın müşteri memnuniyeti politikası tekrar hatırlandı. Dünya genelinde bütün şirketler müşteri memnuniyeti ve fiyatları ile ön plana çıkıyor. Şu ana kadar çok ucuz teknolojik ürün satarak profesyonel bir müşteri memnuniyetini gösteren şirketler görmedik ve göremeyeceğimizi de tahmin ediyoruz. Ama Apple gibi yüksek fiyatlara teknoloji ürünleri satan bir şirketin müşteri memnuniyetinin zaten olması gereken bir şey olduğunu biliyoruz. Elbette bunu yapmak zorunda değiller ama bir sonraki ürünlerine yüksek fiyata alıcı bulmak için bu yönlerine oldukça fazla dikkat etmeliler.

İphone 7 tanıtıldı ve bununla birlikte birçok ürün daha tanıtıldı. Bunun akabinde ortaya çıkan durum bizi çok şaşırttı çünkü iOS 10 sorunlu bir şekilde ortaya çıktı. Her ne kadar İphone 7 hata vermese de güncelleme ile birlikte birçok İphone hata ile karşılaştı. Genel olarak internet bağlantı ve yavaşlık problemleri ortaya çıktı. Apple ise sorun ortaya çıktıktan saatler sonra sorunu çözdü ve tekrar bir güncelleme yayınladı. Bununla birlikte bütün dünya Apple’ın yeni güncellemesini anlık olarak indirebildi.

ios 10

APPLE KULLANANLAR TEKRAR OMUZLARI DİK GEZDİLER

iOS 10’da ortaya çıkan sorunların düzeltilmesinin yanında hemen yayınlanması Apple ürünü kullananların omuzları dik şekilde gezmesine sebep oldu. Çünkü gerçekten Apple’ı sevenler her yerde şirketi çok ciddi bir şekilde savunuyorlar. Bunu bilen Apple bütün sorunları çok kısa bir şekilde çözüyor ve ülke ayırt etmeksizin saniyesinde bütün ülkeler ile güncellemeyi paylaşıyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER