Haber Kaya

İphone 8 su ile birlikte çalışabilir

İphone 8 su ile birlikte çalışabilir ve aynı zamanda ortaya atılan kulislere göre su altında çok daha fazla durabilir. Bu anlamda kasada büyük bir değişiklik bekliyoruz.

İphone 8 su ile birlikte çalışabilir
Bu haber 15 Ocak 2017 - 0:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İphone 8 su ile birlikte çalışabilir ve aynı zamanda ortaya atılan kulislere göre su altında çok daha fazla durabilir. Bu anlamda kasada büyük bir değişiklik bekliyoruz ki bu değişiklikleri denetlemek için ortaya atılan bazı iddialar vardır diyebiliriz. Bilgilere bakılırsa telefonun tasarımının biraz daha ince ama aynı zamanda çok daha kapalı olması bekleniyor. Su geçirmez kılıflar nasıl oluyorsa artık bu tür durumlarda da iphone 8 hakkında çok daha muhteşem şeyler yapabiliriz. Bu anlamda ortaya çıkan iddiaları değerlendirdiğimizde yeni telefonda batarya hakkında da büyük değişiklikler olacak gibi duruyor.

2018 yılında tanıtılacak olan İphone 8’in bütün fanları büyülemesi bekleniyor ki bu anlamda ortaya çıkan iddiaları değerlendirmek içinde oldukça büyük şeyleri ortaya çıkarabiliriz diye düşünüyoruz. Bu anlamda en çok merak edilen şeylerden birisi ise telefonun fiyatı oluyor. Yeni çıkan İphone fiyatlarını az çok tahmin edebiliyoruz ama yeni model olacak İphone 8 hakkında bir tahmini fiyat ortaya koyamıyoruz.

İPHONE 8 BAMBAŞKA BİR MODEL OLACAK

Su geçirmez teknolojisinin yanında müzik ve güvenlik sistemlerinde de ek özelliklerin olması bekleniyor ki bu durumu diğer markalar zaten yapmıştı. Apple’da genelde daha önce başka markaların yaptığı şeyleri görmeye alıştık ki yeni model ile birlikte ortaya çıkacak özelliklerin genel olarak tasarım konusunda olacağını tahmin ediyor ve böyle bir varsayım üzerinde duruyoruz. İphone 8 hakkında yorumlarınızı yapmayı unutmayın.

İPHONE HABERLERİ

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER