Haber Kaya

Macbook Pro alanlar Type C şoku yaşıyorlar

Macbook Pro alanlar Type C şoku yaşıyorlar çünkü araba fiyatına satılan bu bilgisayarlarda sadece bu bahsi geçen bağlantı sistemi bulunuyor.

Macbook Pro alanlar Type C şoku yaşıyorlar
Bu haber 06 Aralık 2016 - 16:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Macbook Pro alanlar Type C şoku yaşıyorlar çünkü araba fiyatına satılan bu bilgisayarlarda sadece bu bahsi geçen bağlantı sistemi bulunuyor. USB veya diğer bağlantı girişlerine izin vermeyen yeni bilgisayarların Türkiye’de çok fazla şikayet alacağını düşünüyoruz çünkü ülkemizde herkes Laptop alsa bile kablolu internet kullanmayı çok daha doğru buluyor. Durum böyle olunca yeni modeli Macbook alanlar büyük şok geçiriyorlar. Eğer sizde yeni bilgisayar alırken bu tür şeylere önem veriyorsanız kesinlikle sizlere söylediğimiz bütün her şeyi sonuna kadar okuyun diyebiliriz.

YENİ MACBOOK PRO BİRÇOK TEKNOLOJİ SEVENİNİ HÜSRANA UĞRATTI

Apple bu anlamda neden inatçı davranıyor bilmiyoruz. Ülkemizde bazı kesimler Apple’ın bu davranışını destekliyor ama bazıları da tam anlamıyla dalga geçiyor. Bu anlamda büyük karışıklıkların olduğunu dile getirmek gerekiyor. İngilizce kaynaklı basına baktığımızda ise genel olarak şikayetlerin olduğunu dile getirmek gerekiyor. Windows kullanmak isteyenler henüz böyle bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmadılar ama ilerleyen zamanlarda lüks tasarım sloganı ile ortaya çıkan markalar bu tür yeniliklere gidebilirler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER