Haber Kaya

Metroda vakit geçirmek için izlenecek adımlar

Metroda vakit geçirmek için izlenecek adımlar
Bu haber 24 Eylül 2016 - 17:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte ve ülkemizde her an gelişmekte olan refah seviyesi sayesinde artık her yere giden metrolar bulunmakta. Metronun gitmediği yerlere de metroyu ulaştırmak için adeta geceli gündüzlü çalışmalar sürmekte ve bu çalışmalar sonuç verdiği vakit de bir çok insan tarafından beğenilmekte ve desteklenmektedir. En son açılan Kadıköy Kartal metro hattının kullanım sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Metrolarda ki tek dezavantaj telefonların çekmemesi yapılacak bir şey bulunmamasıdır. Bu gibi durumlar için yanınızda bir kitap veya telefonunuzda oyun, bulmaca veyahut başka vakit geçirecek tarzda uygulamalar bulundurmak size yardımcı olacaktır. Son zamanlarda başlatılan bir diğer uygulama ise metrolarda ki ekranlarda her an gösterimde olan komik videolar veya hayvanlar hakkında ki videolar çok ilgi çekmektedir. Adeta televizyon izlercesine zevkli ve gözünü kırpmadan izleyen insanlar görebilirsiniz. Bu videolar genel olarak metroda gülme seslerine ve tebessüm eden suratlara yol açıyor. Bu uygulama sayesinde güne metroyu tercih ederek başlayanlar adeta mutlu ve enerjili başlıyor.

TELEFONUNUZUN ÇEKMEDİĞİ YERLERDE VAKİT GEÇİRMEK İÇİN HAZIRLIKLI OLUN

Akıllı cihazlarınıza yükleye bileceğiniz uygulamaları keşfederseniz yanınızda kitap taşımadan kitap okuyabilir veya gazete taşımadan bulmaca çözebilirsiniz. Teknoloji çağında yaşadığımızı düşünürsek artık parmaklarımızın ucunda ki cihazlardan her şeyi yapabilir ve ufak zamanlarımızı eğlenceli ve bilgi edindirici şekillerde geçirebiliriz. Normal zamanda vakit öldürmek için interneti kullansak da metroda internetin çekmemesi birçok sıkıntıya sebep oluyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER