Haber Kaya

Samsung kendi üretimi Tizen ile hayat buldu

Samsung kendi üretimi Tizen ile hayat buldu ve bu anlamda büyük adımlar atmaya başladı. İlk olarak sizlere söylemek istediğimiz haber için sizde haberi okuyun.

Samsung kendi üretimi Tizen ile hayat buldu
Bu haber 16 Aralık 2016 - 8:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Samsung kendi üretimi Tizen ile hayat buldu ve bu anlamda büyük adımlar atmaya başladı. İlk olarak sizlere söylemek istediğimiz şeylerden birisi şirketin uzun süredir kendi işletim sistemini üretme isteği ile alakalı olacaktır. Samsung birçok anlamda yeni girişimler yaptı. Bazıların büyük kar elde etti bazılarından ise maalesef istediği sonucu alamadı. Samsung bu anlamda korkusuz girişimlere imza attı. Bu yüzde onları kutluyoruz.

Tizen işletim sistemi ile daha önce telefonlar görmüştük ama maalesef insanlar bunu sevmediler. Google’ın üretimi olan Android’e alışan teknoloji tutkunları artık başka bir işletim sistemi kullanmak istemiyor. Samsung bunu anlayınca diğer ürünlerinde kendi yazılımlarını kullanmak istedi. Tizen işletim sistemine sahip akıllı televizyon en yakın arkadaşınız olacak çünkü hepimiz televizyonlara bağımlı bir hale geldik. İzlemesek bile açık tutuyoruz.

TİZEN SAMSUNG’UN ÇITASINI YÜKSELTEBİLİR

Bu anlamda ortaya çıkan birçok durum var. Ortaya atılan iddialara göre Samsung yeni bir strateji peşinde! Tizen’i sevdirip mobil alanda da bu anlamda yükselmek istediği dedikoduları var ama tabi biz bu konu hakkında bir şey söylemiyoruz ve Samsung’a başarılar diliyoruz. Tizen işletim sistemi büyük bir akım yakaladı ve böyle devam edecek gibi duruyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER