Haber Kaya

Spotify bu yılda zirvedeki yerini korudu

Spotify bu yılda geçmiş yıllada olduğu gibi zirvedeki yerini korudu. Apple’ın online müzik servisi halen Spotify’a yetişemedi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Spotify bu yılda zirvedeki yerini korudu
Bu haber 04 Aralık 2016 - 9:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Spotify bu yılda geçmiş yıllada olduğu gibi zirvedeki yerini korudu. Apple’ın online müzik servisi halen Spotify’a yetişemedi ve üyelik paketleri olarak halen Spotify büyük bir fark ile önde ilerliyor. Eğer sizde bu tarz bir haberi merak ediyorsanız Spotify’ın gün geçtikçe daha büyüdüğünü biliyorsunuzdur. Müziğe olan ilginin çoğalması aslında akıllı telefonlar sayesinde oldu. Bütün pazarlar birbirlerini destekler hale geldiler. Eğer sizde bu tarz haberleri merak ediyorsanız söylediğimiz bütün bilgileri sonuna kadar okuyun.

AKILLI TELEFONLAR ONLİNE MÜZİĞİ İHTİYAÇ HALİNE GETİRDİ

Bugün çıkan akıllı telefonlarda ortaya çıkan müzik dinleme istediği aslında sahteciliği ortaya çıkarmıştı. Bu duruma ‘dur’ demek isteyen müzik yapımcıları bu tür uygulamaların olmasını çok istiyorlardı ve beklenen oldu ilk atak Spotify gibi bir girişimle meydana çıktı. Eğer sizde bu haberleri merak ediyorsanız müzik uygulamaları arasında ülkemizde Spotify’in diğerlerine göre çok daha fazla tercih edildiği biliyorsunuzdur. Bu tür haberleri vermeye devam ediyoruz.

SPOTİFY ZİRVEDE TEK BAŞINA

Spotify tarafından sesiz adımlarla aslında büyük bir savaş içerisinde olduklarını anlıyoruz. Diğer müzik uygulamalarına karşı büyük bir adım atılıyor ve aynı zamanda bu adımların ne kadar yararlı olduklarını biliyoruz. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız söylediğimiz zirveyi çok iyi biliyorsunuz. Araştırma şirketlerine ücretli üyeliğin yanında en çok indirilen ve kullanılan online müzik uygulaması hep masaüstü hem de mobilde sadece Spotify oldu. Sizde halen denemediyseniz kesinlikle bahsi geçen müzik programı Spotify için resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER