Haber Kaya

Sudan ucuz domain almak isteyenler bu haberi kaçırmayın

Sudan ucuz domain almak için sizlere yarın son gün olduğunu söylemek istiyoruz. Türk Ticaret firması çok makul fiyata 5 ile 7 Aralık arasında herkesi alan adı sahibi yapacak.

Sudan ucuz domain almak isteyenler bu haberi kaçırmayın
Bu haber 06 Aralık 2016 - 13:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sudan ucuz domain almak için sizlere yarın son gün olduğunu söylemek istiyoruz. Türk Ticaret firması çok makul fiyata 5 ile 7 Aralık arasında alan adı kampanyasını başlattı. Bu kampanya kapsamında yüzde 25’lik bir indirimden yararlanmak mümkündür. İnternette bazen böyle kampanyalar oluyor ama biz bu siteleri takip etmediğimiz için haberdar olamıyoruz. Kendi isminize veya herhangi bir proje için sizde hemen domain alabilirsiniz. Bu domaini alabilmek için kredi kartına ihtiyacınız var ama havale yoluyla da sizde hemen domain satın alabilirsiniz. Bu alan adlarını ise kendi hesabınıza saklayabilirsiniz.

Bugün bu domainler günlük ihtiyacınızı karşılayacak bir fiyata satılıyorlar. Dolayısıyla artık sizde küçük rakamlarla aldığınız domainlerden milyarlarca dolar elde edebilirsiniz. Bugün büyük sosyal medya sitelerinin alan adlarını takip etmek işte bu bahsi geçen rakamları kazanmanıza sebep olabilir. Türk Ticaret’in kampanyasına göre sizde yarına kadar 3.99 dolara alan adı sahibi olabilirsiniz. Bu gibi durumları değerlendirmek için kesinlikle söylediğimiz her şeyi sonuna kadar inceleyin çünkü bu kampanya yarın sona eriyor.

ALAN ADI ALMANIN ŞİMDİ TAM ZAMANI

Alan adının yanında ücretsiz park etme veya bilgilerinizi gizleme gibi birçok özellikten ücretsiz olarak yararlanabileceğinizi sizlere söylemek istiyoruz. Bu tür haberlerin yanında söylemek istediğimiz şey artık herkesin kendine ait bir mail hesabının olmasıdır. Yani alan adınızı alıp kendi mail sisteminizi oluşturmak sizin için büyük bir yenilik olacaktır.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER