Haber Kaya

Tesla ve RemetzCar elektrikli limuzin için düğmeye bastı

Tesla ve RemetzCar elektrikli limuzin için düğmeye bastı
Bu haber 30 Eylül 2016 - 17:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tesla ile RemetzCar ortak bir çalışmaya imza atarak limuzin görünümlü yeni lüks araçlar ortaya çıkaracak. Tamamen elektrikli olacak bu otomobillerin ayrıca aşırı lüks olması bekleniyor. Zaten Tesla elektrikli otomobili günlük hayata sokan şirketler arasında yer alıyor. RemetzCar’da araya girince oldukça muhteşem tasarımlara sahip araçların ortaya çıkacağı düşünülüyor. Konu ile ilgili olarak ilerleyen günlerde iki şirketten birinin açıklama yapması bekleniyor. Gerekli açıklama yapıldığında buradan sizlere konu ile ilgili detayları aktaracağız.

Oldukça lüks araçların yanında ayrıca lüks cenaze arabaları da ortaya çıkacak. Bazı yayın grupları lüks limuzin tipli araçların ayrıca cenaze olarak kullanabileceğini söylese de aslında iki şirketin birleşerek tam elektrikli bir cenaze aracı çıkaracağını düşünüyoruz. En azında  Tesla’ya gönül vermiş elektrik sever insanlar için böyle bir şeyin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca dünyaya böyle bir teknoloji lazım çünkü tek bir şarj ile oldukça fazla kilometre gidebilecek otomobillerin olduğunu biliyoruz.

TESLA VE REMETZCAR ORTAK PROJEYE İMZA ATTI

Cenaze arabalarının yanında lüks arabaların çıkmasının akabinde özel günlerde direkt olarak tercih edilebileceğini düşünüyoruz. Elektrikli otomobilden genel olarak öyle büyük bir ses çıkmıyor ama zaten lüks sever tayfanın en sevdiği şeylerden birisi sessizliktir. Bu yüzden çıkacak limuzin tipli araçlar büyük ilgi görecektir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER