Haber Kaya

Yapay zeka telefonlar beste yapacaklar

Yapay zekaya sahip olan telefonlar telefonun sahibi kişinin hoşlandığı müziklerden esinlenerek beste yapacaklar. Bu durumda gerçekten de artık teknoloji ile yönetilmeye başlayacağız.

Yapay zeka telefonlar beste yapacaklar
Bu haber 04 Aralık 2016 - 11:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yapay zekaya sahip olan telefonlar telefonun sahibi kişinin hoşlandığı müziklerden esinlenerek beste yapacaklar. Bu durumda gerçekten de artık teknoloji ile yönetilmeye başlayacağız. Böyle bir şey olursa ne olur diye düşündünüz mü hiç? Hayran olduğunuz kişi kendi telefonunuz olur ve bir başkası olmaz. Eğer sizde internet üzerinden bu tür haberleri okumak istiyorsanız sizlere söylediğimiz bütün yapay zeka haberleri unutun çünkü akıllı telefonlarda ortaya çıkacak olan yapay zeka siz nasıl bir yaşam tarzına sahipseniz öyle davranacak. Yani klasik müzikten hoşlanıyorsanız size farklı havalarda yeni müzikler üretecek. Yeni videolar bulacak. Yeni gruplar önerecek ve aynı zamanda sizin giyiminize de karışacak.

YENİ NESİL TELEFONLARDA YAPAY ZEKA ORTAYA ÇIKACAK

Yeni nesil telefonlarda karşımıza çıkmasını beklediğimiz bu muhteşem ürünleri sizde çok yakından takip edebilirsiniz diye umut ediyoruz. Arabalarda da aynı şekilde üstün teknoloji nitelikleri ortaya çıkacak. Bu nitelikleri değerlendirmek için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi teknolojiyi sevmeniz ama hayatınıza sokmamanız gerekiyor. Bugün görüntülü konuşma gibi şeyler hayatımızı kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda büyük işe yarıyor ama yapay zekaların kendi hayatımızı yöneltmesine izin vermeyin. Elbise almak istiyorsanız bir insanın yapması gerektiği gibi mağaza mağaza gezerek size uygun şeyleri alın.

YAPAY ZEKAYA KARŞI YAŞAMINIZI KORUYUN

Modaya uymak benim hayatım diyorsanız da dergi alarak, sosyal medyadan takip ederek bu tür şeyleri yapabilirsiniz. Eğer bunu da yapay zekaya sahip telefonlara veya bilgisayarlara yaptırırsak ileride bizim hayatımızı alacaklar. Buna izin vermemek için sizde hemen herkesin yaptığı birçok şeyi burada ortaya koyun. Yapay zeka hakkında düşüncelerinizi merak ediyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER