Haber Kaya

Ev dizayn ederken farklılık yaratmak

Ev dizayn ederken farklılık yaratmak
Bu haber 23 Eylül 2016 - 8:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bir çok insanın hatta her insanın hayalidir güzel bir evde oturmak istediği gibi dekor etmek ama bunun için bilinmesi gereken bilgiler var. Eğer küçük bir eve sahip iseniz almanız gereken eşyalarla büyük bir eve sahip olan birinin alması gereken eşyalar çok farklıdır. Bu farklılık duvar boyasından tavan boyasına kadar sürmektedir. Bu yüzden dolayı ev sahipleri ya işi bilen birinden yardım almalı yada iç mimarlara evini teslim etmesi gerekmektedir. Ama ben her ikisini de yapmam diyorsanız bilmeniz gerekenleri şöyle sıralayabiliriz.

Evi küçük olan insanların olabildiğince kalabalık eşyalardan uzaklaşması gerekmektedir bu yüzden dolayı açılır kapanır şık kullanışlı şeyler bakmalarında yarar vardır. Bir diğer konu ise televizyon ünitesi alıp televizyonu üzerine koymak yerine duvara monte içinde kendiliğinden uydu alıcılı televizyonlar seçmek ufak görünse de genelde büyük bir katkı sağlayacaktır. Duvar boyalarını ise olabildiğince açık renk salonu odaları ferah gösterecek renkler seçmeleri gerekmektedir. Büyük evlere sahip olanların ise salonum büyük deyip içine alakasızca bir çok ürünler yerleştirmek yerine birbirini tamamlayan ürünlerle doldurması daha mantıklı bir hareket olacaktır. Büyük ev sahiplerinin bir diğer avantajı ise duvar boyası tavan boyası seçiminde çok daha geniş bir renk paletine sahip olmalarıdır.

Evinizi dekora ederken olabildiğince uyumlu ürünler seçmelisiniz ki içeri girildiğinde göze hitap etsin ve ferahlık sağlasın bu yüzden dolayı internette bir çok siteden yardım alabilirsiniz veya çevrenizde ki tasarımcılardan daha uzman bir yardımda alabilirsiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER