Haber Kaya

Her şeyi unutun! Asıl kar şimdi geliyor

Her şeyi unutun diyoruz çünkü Meteoroloji’nin yaptığı uyarılara göre asıl kar şimdi geliyor. Birçok kişinin yakından ilgilendiği bu haber için tıklayın.

Her şeyi unutun! Asıl kar şimdi geliyor
Bu haber 04 Aralık 2016 - 9:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her şeyi unutun diyoruz çünkü Meteoroloji’nin yaptığı uyarılara göre asıl kar şimdi geliyor. Birçok kişinin yakından ilgilendiği bu tür detayları kontrol etmek için yapılması gereken en önemli şeylerden birisi genel olarak hava koşulları oluyor. Havaların soğuk olduğu günlerde sokakta yaşayan bütün canlıları düşünerek hareket etmemiz gerekiyor. Özellikle sokakta yaşayan hayvanlara karşı büyük yardımlaşmalar yapmamız gerekiyor. Onlara kulübe yapabiliriz ve mama alabiliriz. Bu gerçekten çok küçük fiyatlara yapılabilecek bir şey olduğu gibi sadece dakikalarınızı alacaktır.

İstanbul bu sene donuyor. Daha kar yağmadan soğuyan havanın hemen akabinde birçok kişinin hayal ettiği gelinlik sonunda metropol kenti etkisi altına kalacak. İstanbul’da ortaya çıkan bu durum gerçekten hepimizi şaşırttığı gibi aynı zamanda merak ettiğimiz bütün her şeyi ortaya çıkarıyor. Kar yağışında sizde güneş ışınlarına dikkat edin. Soğuk havalarda ortaya çıkan güneş ışınlarının zararı çok fazladır. Bunun sonucunda ayakkabılarınız başta olmak üzere üstünüzdeki giysilere çok dikkat etmenizi öneriyoruz. Bu anlamda yapılması gereken çok fazla şey yoktur.

asil-kar-simdi-geliyor

Metroyu kullananların ayrıca dikkat etmesi gerekiyor. Dışarısı buz gibi iken yer altında havalar gayet normal bir seviyededir. Bu yüzden size metroda iken üstünüzü çıkartın ve terlemeyin. Terleyip soğuğa çıktığınızda çok daha kötü bir hava ile karşı karşıya kalabilirsiniz diye düşünüyoruz. Konu ile ilgili olarak sağlık bölümünde kış aylarında yapılması gereken birçok ipucunu sizlere aktarıyoruz. Bunlar dikkat edin ve kar yağışına hazırlıklı olun. Donacağız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER