Haber Kaya

İstanbul buzlanma ile savaşını sürdürüyor

İstanbul yoğun kar yağışından sonra şimdi de buzlanma ile savaşını sürdürüyor. Bu anlamda ortaya çıkan detaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

İstanbul buzlanma ile savaşını sürdürüyor
Bu haber 13 Ocak 2017 - 14:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul yoğun kar yağışından sonra şimdi de buzlanma ile savaşını sürdürüyor. Bu anlamda ortaya çıkan detaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Sabah saatlerinde yağmur ve kar olmayan bir havaya uyanan insanlar haftanın son iş günü olduğu için oldukça mutlu yola çıktılar ama aslında bilmedikleri şey yolların tamamen buz içinde olduğuydu. Eriyen kar ile birlikte soğuk hava birleşti ve buzlanma meydana geldi. Arabalar kaza yapmaya ve trafik tam anlamıyla tekrar yoğunluk yaşamaya başladı.

İSTANBUL KAR YAĞIŞINDAN SONRA BUZ İLE MÜCADELE EDİYOR

Bu haberi yaptığınız anda bile İstanbul’un zorlu kar yağışından sonra gizli buzlanma ile boğuştuğunu söyleyelim. Şuan vakti değil ama akşam iş saatlerinde yine yoğun bir trafik bekleniyor. BU trafikten kaçınmak için sizde ana yollardan eve gitmeye ve kesinlikle kontrollü bir şekilde arabanızı sürmeye özen gösterin. Başınıza gelecek kötü bir olay arkanızdan gelen binlerce arabayı da etkileyecektir.

İstanbul’da sadece arabalar ve ticari araçlar değil yayalar da aynı sorunu yaşıyorlar. Bu gibi sorunlarla yaşamamak için kesinlikle sizde elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz çünkü kaldırımlarla ve insanların yürüdüğü yaya yollarında gizli buzlanma meydana geliyor. Gözlerinizi dört açın ve sizde havalar iyileşirken sakat kalmayın.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER