Haber Kaya

Kan çağrısı için Sağlık Bakanlığı açıklama yaptı

Kan çağrısı için Sağlık Bakanlığı açıklama yaptı ve resmi bir açıklama ile yalan haberlere inanılması gerektiğini söyledi.

Kan çağrısı için Sağlık Bakanlığı açıklama yaptı
Bu haber 11 Aralık 2016 - 0:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kan çağrısı için Sağlık Bakanlığı açıklama yaptı ve resmi bir açıklama ile yalan haberlere inanılması gerektiğini söyledi. Terör saldırısından sonra sosyal medyada terör örgütünün medya ayakları yalan haberler, resimler, videolar ve söylentiler var. Konu ile ilgili olarak terör örgütü üyeleri bir bir bulunacak ama her şeyin zamanı var. Sağlık bakanlığı resmi açıklama yaptı ve hastanelerdeki kan stoklarına dair bilgi verdi. Yapılan açıklama ile ilgili olarak yaralıların hastanelere sevk edildiği biliniyor. Olay yerinden ilk olarak ve aynı zamanda yoğun olarak Şişli Eftal Hastanesine gittiklerini belirtildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun açıklama yapmasını bekliyoruz ama Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı açıklamaya değilenim. Hastanelerde kan stokları sıkıntılarının yaşanmadığını ve aynı zamanda kan stoklarının tam olduğu açıklandı. Sizde sosyal medyada ortaya çıkan bu tür haberlere inanmayın ve paralel medyanın üretmiş olduğu bu içerikleri not edin. Terör örgütüne destek veren bütün sosyal medya hesaplarını not edin ve en kısa içerisinde hepsini şikayet edelim.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER