Haber Kaya

MEB son dakika kar tatili açıklaması yapabilir

MEB son dakika kar tatili açıklaması yaptı mı sorusuna cevap aranıyor ve sosyal medyada bu konu hakkında değişik kulisler dönüyor.

MEB son dakika kar tatili açıklaması yapabilir
Bu haber 13 Aralık 2016 - 22:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MEB son dakika kar tatili açıklaması yaptı mı sorusuna cevap aranıyor ve sosyal medyada bu konu hakkında değişik kulisler dönüyor. Sizlere gerçekleri anlatmak için hemen bir haber yapmaya karar verdik. Şuan MEB bazı okullar için kar tatili uygulamasını devreye soktu ama İstanbul için henüz bir kar tatili uyarısı yapılmadı. Eğer sizde bu haberleri merak ediyorsanız bizi takip edebilirsiniz ama şuan için MEB sitesinde bir açıklama bulunmuyor. Sizde ikametgah ettiğiniz şehrin valilik sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

MEB KAR TATİLİ İÇİN RESMİ AÇIKLAMA YAPABİLİR

Biz ilerleyen saatlerde liste olarak bunu açıklayacağız ama siz hemen şehir valiliklerin sitelerine bakarak resmi kar tatili ile ilgili olarak son dakika açıklamalarına ve duyurularına göz atabilirsiniz. İnternette zaten konu ile ilgili birçok büyük sitede resmi açıklamalara yer vererek içerik üretiyorlar. En son 4 tane ilde kar tatili haberi geldi. MEB son dakika kar tatili haberleri için takip etmeye devam edin.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER